Frissen Fejérből

2021.04.11. 19:34

Nem éppen szemet gyönyörködtető meccsen, de győzött az AFC Csákvár

A Merkantil Bank NB II 32. fordulójában feszült hangulatú második félidő után az AFC Csákvár legyőzte a DEAC csapatát.

A csákvári Mim Gergely (fehér) ülteti hintába ellenfelét Fotó: Kricskovics Antal

Fotó: Kricskovics Antal

Aqvital FC Csákvár-DEAC (1-0)

Csákvár, zárt kapuk mögött

Vezette: Gaál Ákos (Kulman Tamás, Ország Péter)

AFC Csákvár: Markek – Major G., Albert (László, 69.), Tányéros, Kocsis B.– Posztobányi, Mészáros D. (Nándori, 61.) – Baracskai (Daru, 61.), Madarász, Mim – Ganbayar (Vörös, 80.). Vezetőedző: Visinka Ede.

DEAC: Zöldesi – Bényei, Papp F., Zachán – Székely (Sidibe, 46.), Nagy K., Sárosi, Orosz M. – Kiss B. (Kertézs, 80.), Rezes (Nikitscher, 61.), Kundrák. Vezetőedző: Sándor Tamás.

Gól: Madarász (12.)

Kiállítva: Kundrák (75.)

A 12. percben a harcos Ganbold Ganbayar Madarász Márkhoz játszott a leshatáron, a támadó egyedül vezethette Zöldesi Illésre a labdát, és laposan, magabiztosan a bal alsó sarokba lőtt, 1-0. A folytatásban jobbára a DEAC irányította a játékot, agresszív stílusa nagyon nem ízlett a vendáglátóknak. Amúgy a mérkőzés színvonala nem volt eget rengető, a 39. percben Ganbayar hagyott ki ordító helyzetet, Albert István labdáját Mim Gergely centerezte be, a csatárt senki nem zavarta, azonban 10 méterről fölé lőtt.

A 40. percben Kocsis Bence ugratta ki Major Gergőt a jobbösszekötő helyén, 14 méteres lövését Zöldesi a rövid saroknál szögletre mentette. A 49. percben Mim lövését blokkolták, Madarász fejese pedig Zöldesiről szögletre pattant. Az 59. percben kis híján egalizált a DEAC, Sárosi Norbert 20 méteres lövése megpattant egy védőn, Markek Tamás pedig bravúrral mentett a jobb sarok elől. A 75. percben Kundrák Norbert lökte ki alattomosan az oldalvonalon túlra, a kispadokhoz Nándori Botondot, tettét második sárga lapja után nyomban pirossal „díjazta” a játékvezető. A Csákvár megérdemelten győzött.