Frissen Fejérből

2021.04.14. 22:00

Legyőzték a „kis Fradit” Domjánék

Az NB III 29. fordulójában az Iváncsa nyerni tudott és az élre állt, megyénk csapatai közül a Dunaújváros magabiztosan, míg a Gárdony kissé nehezen győzte le ellenfelét, míg a Bicskei TC egygólos vereséggel zárt.

A Gárdony (kék) végül hozta a kötelezőt

Fotó: Kricskovics Antal / Fejér Megyei Hírlap

KÖZÉP csoport

Ferencvárosi TC II (4.)–Iváncsa KSE (2.) 0-2 (0-1)

Vezette: Újhelyi Tamás.

Ferencvárosi TC II: Oroszi – Arday, Hajdú (Szabó L.), Pócsik, Jones Zyen – Molnár T. (Orosz), Leandro, Könczey, Redzic (Mazzonetto) – Szabó R., Vida. Vezetőedző: Máté Csaba

Iváncsa KSE: Prokop – Tóth Z., Varga B., Fekecs, Szellák – Fodor (Horváth B.), Cseszneki (Suszter), Vallejos (Gera), Csaba – Madarász, Domokos.

Vezetőedző: Domján Attila

Gól: Fodor (1.), Gera (63.)

Majosi SE (2.)–Dunaújváros (12.) 0-3 (0-1)

Vezette: Kiss Anikó Tünde.

Majosi SE: Komáromi – Széles, Kugli, Loch (Simó), Hock – Lizák (Vituska), Petrovics, Pál A., Nagy N. (Kovács E.) – Bognár S., Nagy Zs. (Pál M.). Vezetőedző: Tihanyvári László

Dunaújváros: Pokorni – Barta, Hompót, Vadász, Báló (Áman) – Dorogi, Tóth Á. (Héjjas), Kondor (Markovics) – Kesztyűs M. (Bottlik), Szepessy R. (Novák L.), Novák Zs. Vezetőedző: Jakab Elek

Gól: Szepessy R. (10.), Kesztyűs M. (49.), Komáromi (55., öngól)

NYUGATI csoport

Gárdony–Nagyatádi FC 3-2 (2-1)

Vezette: Papp Ádám.

Gárdony: Erdélyi – Balogh P., Koronczi, Szabó B., Sárossy – Rodenbücher I., Cziklin (Miskei) – Balogh B. (Nagy B.), Kercsó, Király B. (Patócs) – Ujvári. Vezetőedző: Balogh Zsolt

Nagyatádi FC: Bonnyai – Horváth P., Kis, Sághy, Kovács K., Kollár – Horváth F., Jerkovic – Csikós Á. (Basics), Nikolics (Dekanics), Galamb. Edző: Minor Levente

Gól: Balogh P. (1.), Király B. (29.), Koronczi (92.), ill. Csikós (27.), Sághy (59.)

Az 1. percben Király Bence bal oldali passzát a 16-oson belül érkező Balogh Balázs Bálint okosan átlépte, és a második hullámban érkező Balogh Patrik kapásból jobbal kilőtte a bal felső sarkot, 1-0. A 27. percben Jerkovic Marko lövése Csikós Ádám lábán irányt változtatva a jobb alsó sarokba pattant, 1-1. A 29. percben Balogh Balázs Bálint készítette vissza kiválóan a labdát Király Bencének, aki az ötös sarkáról ballal lőtt kapura, a kísérlet a bal kapufa segítségével jutott a hálóba, 2-1. Az 59. percben egy bal oldali szögletnél Sághy Félix maradt üresen az ötös vonalán és csúsztatott a kapuba, 2-2. A 92. percben Sárossy Dániel bal oldali beívelésére Koronczi Bence érkezett, és kiszorított helyzetből a kimozgó kapus fölött a hálóba fejelt, 3-2.

Mosonmagyaróvár (2.)–Bicskei TC (12.) 2-1 (1-0)

Vezette: Horváth Patrik.

Mosonmagyaróvár: Hein­rich – Debreceni, Jasarevic (Balogh F.), D’Urso (Bakos), Illés (Takács M.) – Szalka (Tóth M., Bohner, Oláh, Czingrábe – Bokor, Nagy K. (Horváth K.). Vezetőedző: Varga László

Bicskei TC: Kertész – Dencinger (Pokowski), Kákonyi, Varga Z. (Németh J.), Sötét – Farkas M. (Lassú), Mlinárcsik, Vékony, Peinlich (Kürti), Radó D., Lencsés. Szakmai igazgató: Csordás Csaba

Gól: Nagy K. (13.), Oláh (87.), ill. Kákonyi (60.)