2020.08.16. 19:27
Ha úgy alakul, akár Somogy megyei győztese is lehet a jelenleg zajló U19-es bajnokságnak
A megyei I. osztályú U19-es bajnokságban az előző szezonhoz képest három csapattal kevesebb résztvevővel számolhattak a sorsolás elkészítésekor az MLSZ Fejér Megyei Igazgatóságán. A találkozókat a korábbi évekhez hasonlóan idén is szombaton délelőttönként rendezik.
A martonvásáriak (piros-fehér) az előző idényben a középmezőnyben végeztek Fotó: KRI / FMH
Kissé megfogyatkozott a mezőny létszáma erre a bajnoki idényre, ám azért örvendetes, hogy olyan csapat is csatlakozott a pontvadászathoz, amely az ezt megelőző években máshol vitézkedett a pontokért. Jelesül a Siófoki Bányász együtteséről van szó, mely elvileg Somogy megyébe tartozna, ott is vett részt még az előző évben a regionális bajnokságban, de átkérte magát a klub a Fejér megyei bajnokságba.
Nem indult viszont a DUFK SE, a Mezőfalva – mindketten a megyei II. osztályban folytatják –, a Móri SE, a Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő – mindketten a regionális megyei bajnokságban folytatják, és a Polgárdi, amely a megyei II. osztályú bajnokságban vesz részt a továbbiakban.
A tavalyi be nem fejezett bajnokságban a Videoton Baráti Kör fiataljai zártak az élen, őket követték a Flavus Velence és a Kisláng-TELMEX gárdái.
2. forduló
2020. augusztus 22., 10.00
Velence–Siófoki Bányász, Sárbogárd–Martonvásár Mustang, Lajoskomárom–Ercsi Kinizsi SE, Szár–Kisláng, Sárosd Kronos Sport–Enying
Szabadnapos: Videoton Baráti Kör
3. forduló
2020. augusztus 29., 10.00
Enying–Szár, Kisláng–Lajoskomárom, Ercsi Kinizsi SE–Sárbogárd, Martonvásár Mustang–Velence, Velence–Videoton Baráti Kör
Szabadnapos: Sárosd Kronos Sport
4. forduló
2020. szeptember 5., 10.00
Videoton Baráti Kör–Martonvásár Mustang, Velence–Ercsi Kinizsi SE, Sárbogárd–Kisláng, Lajoskomárom–Enying, Szár–Sárosd Kronos Sport
Szabadnapos: Siófoki Bányász
5. forduló
2020. szeptember 12., 10.00
Enying–Sárbogárd, Kisláng–Velence, Ercsi Kinizsi SE–Videoton Baráti Kör, Martonvásár Mustang–Siófoki Bányász, Sárosd Kronos Sport–Lajoskomárom
Szabadnapos: Szár
6. forduló
2020. szeptember 19., 10.00
Siófoki Bányász–Ercsi Kinizsi SE, Videoton Baráti Kör–Kisláng, Velence–Enying, Sárbogárd–Sárosd Kronos Sport, Lajoskomárom–Szár
Szabadnapos: Martonvásár Mustang
7. forduló
2020. szeptember 26., 10.00
Enying–Videoton Baráti Kör, Ercsi Kinizsi SE–Martonvásár Mustang, Szár–Sárbogárd, Sárosd Kronos Sport–Velence, Kisláng–Siófoki Bányász
Szabadnapos: Lajoskomárom
8. forduló
2020. október 3., 10.00
Martonvásár Mustang–Kisláng, Siófoki Bányász–Enying, Videoton Baráti Kör–Sárosd Kronos Sport, Velence–Szár, Sárbogárd–Lajoskomárom
Szabadnapos: Ercsi Kinizsi SE
9. forduló
2020. október 10., 10.00
Enying–Martonvásár Mustang, Kisláng–Ercsi Kinizsi SE, Lajoskomárom–Velence, Szár-Videoton Baráti Kör, Sárosd Kronos Sport–Siófoki Bányász
Szabadnapos: Sárbogárd
10. forduló
2020. október 17., 10.00
Ercsi Kinizsi SE–Enying, Martonvásár Mustang–Sárosd Kronos Sport, Siófoki Bányász–Szár, Videoton Baráti Kör–Lajoskomárom, Velence–Sárbogárd
Szabadnapos: Kisláng
11. forduló
2020. október 24., 10.00
Enying–Kisláng, Sárbogárd–Videoton Baráti Kör, Lajoskomárom–Siófoki Bányász, Szár–Martonvásár Mustang, Sárosd Kronos Sport–Ercsi Kinizsi SE
Szabadnapos: Velence