Puskás Akadémia

2019.11.11. 20:55

Az utolsó pillanatokban

A 96. percben szerezte meg a győztes gólt a Puskás Akadémia második csapata a labdarúgó NB III Közép csoportjának 14. fordulójában – 9 emberrel fejezte be a Komárom.

Korondy Tamás

Fotó: pixabay.com

Parázs csatát láthattak a felcsúti szurkolók – Héra Csanád játékvezető nem győzte felmutogatni a figyelmeztető cédulákat.

A 7. percben már besárgult a hazaiaktól Magyar Zsolt, bár negyedóra elteltével egy büntetőt értékesítve mindezt feledtette csapatával, 1-0.

A félidő derekán aztán elszabadultak az indulatok: egy perccel a játékrész vége előtt meg is fogyatkozott a vendégcsapat, Rigó Gábor mehetett zuhanyozni.

A második játékrészben összesen hét cetlit osztottak ki, az 50. percben pedig érkezett az egyenlítő találat Tóth Patrik révén, 1-1.

A hosszabbítás 96. percében ismét büntetőhöz jutott a hazai gárda, s Magyar Zsolt ezt is értékesítette, beállítva ezzel a végeredményt: 2-1.