Körkép

2024.12.13. 11:30

Mutatjuk Fejér megye legdrágább ingatlanjait – TOP10

Számítani lehetett rá, hogy a megye legdrágább ingatlanjai között sok olyan lesz, amelyek a Velencei-tó és környékén találhatóak, a 10. legdrágább ingatlan viszont olyan településen van, ami egyáltalán nem számít felkapottnak. Mutatjuk a TOP10-et!

Év elején már készítettünk egy cikket az otpotthon.hu alapján a megyében feladott ingatlanhirdetésekről. Most azonban azt néztük meg, hogy mit mutat az ingatlanbazar.hu. Hol található Fejér legborsosabb árú háza? TOP10-es összeállításunkban megmutatjuk.

Toronymagasan vezet az a Sukorón található örökpanorámás létesítmény, mely akár egy hotelnak vagy kastélyszállónak is elmenne. Az impozáns, 1994-ben épült ingatant az ingatlanbazár.hu adatai szerint 690 millióra tartják. De bőven adnak is érte: 18 szoba, beltéri medence, jakuzzi és szauna. 

TOP10-es lista
A TOP10-ben viszi a pírmet a Velencei-tó és környéke
Fotó: Shutterstock

A TOP 10-ben három velencei ingatlan

Ezt követi három Velencei ingatlan: közülük a második legdrágábbat 550 millió forintra becsülik. A 400 négyzetméteres épület közvetlenül a tóparton helyezkedik el, 6 + 1 félszobával, továbbá 4 fürdőszobával rendelkezik. 

A harmadik legdrágább ingatlan egy modern és letisztult 390 négyzetméteres 8 szobás medencés családi ház. Míg a sorban a negyedik egy kétszintes, újépítésű, 9 hálószobás családi ház, amelyért jelenleg 450 milliót kér el a tulajdonos.

Kész wellness: szauna, jakuzzi, medence

Egy településsel odébb, Kápolnásnyéken található TOP10-es listánk ötödik helyezettje. A 399 millióra tartott 11 szobás épületben szintén van jakuzzi, medence és szauna is.

A hetedik ingatlan ugyancsak Sukorón van, a 460 négyzetméteres örökpanorámás ötszintes épületért 365 millió forintot kérnek. 

Nyolcadik a sorban az a Székesfehérvár Öreghegy városrészben található 474 négyzetméteres ingatlan, melynek 364,9 millió forint az ára. 

100 éves kúria is az eladósorban

A TOP10-es lista két utolsó helyezettje pedig Szabadbattyánban és Ercsiben van. Előbbiben egy 1920-ban épült kúriát árulnak 357,5 millióért, míg utóbbiban egy 1902-ben épült 1000 négyzetméteres ingatlant. 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában