Vén Diák 2022

2022.05.13. 12:55

Székesfehérvár végzős diákjai 2022-ben (1. rész)

Mutatjuk Székesfehérvár 2022-es ballagóit.

Comenius Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola

12. A

Felső sor: Szabó Armand Gábor, Rabi Mátyás Sándor, Molnár Péter, Szücs Dániel Tamás, Ötvös Csongor, Kovács Marcell, Morvai Bálint Antal, Nagy Kristóf Csongor, Tobai Dominik Norbert, Balog Bors, Jánó Márton, Král Áron, Tiringer Márk Tege

Középső sor: Szeles István Ádám, Fekete Csaba, Jankus Dóra, Killian Vincent Gabriel, Váradi Milán András, Váradi Gergő Péter, Poleksic Milos, D. Nagy Andrea osztályfőnök, Vida Balázs István, Janus Kálmán osztályfőnök, Tomsa Dariy, Falvay Martin Gergő, Szekeres Viktor, Bodrogai László Anzelm, Vincze Lilla, Farkas-Bede Richárd, Marton Brúnó

Alsó sor: Nokta Vivien, Baján Bettina, Pásztor Hanna Fióna, Ugrics Blanka, Szigetvári Hanna, Szabó Szilvia, Morvai Anna, Murányi Zsófia, Márkus Orsolya Virág, Jenei Panna, Kozák Kata

 

Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

12. 

Pausch Kamilla, Geulmino Kamilla, Tönköl Tamara, Czeilinger Izabella, Kovács Réka, Tóth Evelin, Kurucz Zsófia, Somogyi Illés, Kővágó Zsombor, Lendvai Tibor osztályfőnök

 

Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

12. 

Legfelső sor balról: Végh Botond Gergely, Gubián Gréta, Horváth Kitti, Nagy Veronika Emma, Nyári Virág, Bors Dorottya Evelin, Kocsis Fanni 

Harmadik sor: Bika Zalán, Farkas Bence, Kovács Diána, Buruczky Bettina,

Második sor: Németh Zoltán, Hellinger Máté, Kuti Nina, Tillmann Laura Cintia, Máté Alexandra Eszter, Rideg Fanni

Első sor: Marócsik Marcell Gábor, Nagy Flóra, Csonka Hanna Anita, Pollernmanné Fata Ilona osztályfőnök, Drávucz Boglárka, Nacsák Zsófi, Varga Koppány 

Hiányzók: Varga Veronika, Szokó Aletta Hajnalka, Pákozdi Lilla, Felső Dóra, Termő Dorina, Kerti Réka, Györffy Szilárd

 

Ciszterci Szent István Gimnázium

12. A

Legfelső sor: Aranyosi Pál, Baranyai Lőrinc, Zsédely Zalán, Gulyás András Botond, Székely Zsuzsanna, Lőrinc Panna, Király Anna, Adorjáni Sára

Alatta: Sándor Balázs, Burján István, Jajecnik Marcell, Győrfi Gábor, Németh Kristóf Márton, Barta Nóra, Tornyai Áron, Moharos Sándor osztályfőnök

Alatta: Sturm Roland, Németh Fruzsina Eszter, Katonka Zsombor, Teker Balázs, Pethő Dániel Gábor, Schmöltz Léna Zsófia, Végh Vivien

Alatta: Gergely, Sallai Péter, Radics Zalán, Pataky Viktória, Kertész Lili, Tomor Boglárka

Hiányzók: Horváth Boglárka, Séllei Anna Sára, Kalmár Anna Lilla, Pék Borbála Anna, Magyar Zsuzsanna

 

12. B

Felső sor: Bozai Bence Attila, Friess Helmut Alfréd, Kalmár Márton, Kálmán-Tilhof Benedek, Németh Adrián, Lőrincz Tamás osztályfőnök

Második sor: Grosz Luca, Simon Réka, Rodrigues Hartyáni Ágnes, Forró Kata Barbara, Steigervald Klaudia, Sebesi Nikolett, Mesics Flóra Anna, Bundik Adrienn Anna

Harmadik sor: Kovács Fanni Nóra, Szabó Evelin, Puszta Zsófi, Lukács Ajsa Valéria, Rabi Hanna, Szabó Kinga, Tihanyi Karolina

Alsó sor: Garamvölgyi Glória Bella, Szabó Csenge, Szép Luca, Eszes Csenge Katinka, Csikós Hanna, Farkas Eszter, Sinka Csenge Veronika

Hiányzók: Orosz Janka Estella, Fenyő Mercédesz, Páli Gabriella

 

12. C

Felső sor: Lóránt Roland, Rosner Benedek, Still Péter, Vig Zsombor, Sellei Bence

Alatta: Crisztóf Róbert, Bóna Dominik, Kéray Máté, Major Benedek, Czachesz Máté

Alatta: Kerti Levente, Frantsik Ferenc, Kertész Mátyás

Alatta: Kovács Regina, Kövesi Anna, Tamási Boglárka, Sztányi Dorina, Lerner Zsolt

Alatta: Horváth Anna, Németh Anna, Szász Abigél, Czékmán Fruzsina, Kollár Kata, Magyarics Fanni

Alatta: Knausz Réka, Varga Dorina, Zolnai Krisztina, Teleki Mária osztályfőnök, Kalincsák Sára, Juhász Emese

Hiányzók: Fazekas Regina, Nemes Dorka, Paveszka Kristóf, Szalay Alexandra

 

Aranykéz Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola

12. A

Negyedik sor balról: Balogh Cintia, Álland Zsolt, Bereznai Balázs, Fehér Márton, Porga Krisztofer, Földes Patrik, Szenner Alexander

Harmadik sor balról jobbra: Veszprémi Levente, Gróf Márton, Jábor Kitti, Szalai Janka, Kobza Fanni, Rédei Réka, Faragó Kíra

Második sor balról jobbra: Ster Máté, Pill Adrienn, Horváth Barbara, Fersch Eszter, Nagy Nikolett, Szihalmi Nikolett

Első sor balról jobbra: Szöllősi Kata, Elek Judit, Sara Afecto, Nyíri Izabella, Erdei-Nagy Nóra osztályfőnök, Véber Rita

Hiányzók: Horváth Dániel, Kóger Balázs, Bihari Ádám, Fodor Péter

 

2/14

Felső sor, balról: Szántó Bernadett, Pergel Dolóresz, Szilvási Kíra, Tetzl Tamás

Középső sor, balról: Szilasi Nóra, Horváth Fanni, Szlabony Kitti, Maár Emese, Lencsés Andrea osztályfőnök

Alsó sor, balról: Bánkuti Boglárka Csillag, Végh Dorina, Husz Bíborka

Hiányzó: Pál Regina

 

Gorsium Gimnázium, Szakgimnázium és Technikum

12. A

Felső sor: Szedlák Rebeka, Kiss Karola, Magyar Zsuzsanna, Porvázsnyik Máté, Puporka Márkó, Zoboki Levente

Középső sor: Szarka Dorina Réka, Kiss Ramóna, Németh Bence Márk, Szunyogh Petra

Alsó sor: Gömöri Klaudia, Gömöri Krisztina, Monger Tamás osztályfőnök, Horváth Alexandra, Hegyi Patrícia

Hiányzók: Csapó Virág Réka, Repka Boglárka, Szakonyi Máté, Szeifert Flóra, Vajk Stefánia Mária, Várkonyi Kornélia

 

12. B

Felső sor: Sárkány Péter, Pribék Péter, Tóth Hunor, Varga Bálint Gyula, Károly Róbert, Szabó Máté István, Pachnik Árpád Zoltán, Ádám Viktória

Alatta (balról jobbra): Benedek Boglárka, Szigeti Orsolya, Kása Viktória, Papp Karolin, Király Krisztina, Karda Tünde osztályfőnök, Sárközi Alexandra, Kovács Réka, Szilaj Réka, Orbán Zsófia, Tinyei Dorina

Alatta (balról jobbra): Csáh Zsuzsanna Flóra, Vizvári Tünde Anna, Páldi Réka, Péczi Virág, Bauer Zsanett, Nagy Viktória Fanni

Hiányzók: Tóth Péter, Czinkota Szonja, Dima-Papp Orsolya

 

12. C

Felső sor: Kovács Barnabás, Gombaszögi Levente, Borosnyay Zsombor István, Berze János Ferenc, Balázs Attila Márk, Nánai Ábel Valentin

Középső sor: Kugler Gergő, Parragi Réka, Németh Anna, Járomi Jázmin Orsolya, Komáromi Ivett, Henyecz Noémi, Bese Alexandra, Rádai Adrián

Alsó sor: Szöllősy Szonja, Görög Dzsenifer, Tóth Szilvia osztályfőnök, Lőkös Viktória, Nyitribusz Dóra

Hiányzók: Péja Barbara, Nagy Vivien

 

Kodolányi János Gimnázium

12. A

Felső sor: Orosz Gergő, Varga Miklós János, Lohner Kristóf, Bácskai Dávid, Mátyás Merse György, Jenőfalvi Gergely, Vincz Benedek, Kertész Dávid, Alapi Márton, Mészáros Barnabás

Középső sor: Soós Enikő osztályfőnök, Tóth Korinna, Vajzer Bianka, Zólyomi Emma, Mészáros Laura Sára, Pesti Léna, Magyar Adél, Kalauz Vivien, Hegedüs Zorka, Telkes Hanna, Varga Réka

Térdelő sor: Czaltig Ádám, Gigler Bálint, Izinger Bence, Ballon Ádám, Gerván Bálint, Szőnyegi Bálint Mikós, Cser-Palkovics Zalán

 

 

  

12. B

Felső sor: Oszlánszki Lili Izabel, Kiss Napsugár Apollónia, Zsigovics Virág, Fekete Dávid, Egerszegi Bence, Lós Nikolett, Palásti Klára osztályfőnök, Domak Balázs, Tárkányi Zsombor, Kecskés Ádám, Hegyi Noémi Anna

Középső sor: Simon Fanni Szimonetta, Pintér Anett, Máthé Noémi, Kovács Cintia, Bánfalvi Lilla, Nagy Laura Dorka, Kurcsi Hanna, Ács Zsófia, Balogh Babett Kata, Sárközi Dóra, Szabó-Baczoni Kincső, Schulteisz Rita Katalin

Alsó sor: Bihercz Botond, Morek Ádám, Mátyási Máté, Müller Levente, Szabó Gergő, Detre Máté, Papp Adrián, Árgyelán Zsolt, Varga Gergő, Varga Domonkos Péter

 

12. C

Felső sor: Kiss Gergő Máté, Sági Krisztián, Mayer Martin, Punk Szabolcs, Láng Levente, Csajági Fanni, Gáti Kata Sára, Székács Zsófia, Turóczky Anna, Balogh Dominika, Pásztor Patrícia
Középső sor: Homola Száva, Ronyecz Tímea, Nagy Adrienn, Czimeth Laura Dalma, Fésü Anna Rózsa, Füki Nóra, Balogh Krisztina osztályfőnök, Kalmár Zsófia, Dénes Lili, Mácsár Alma, Smolár Gréta, Molnár Nikolett, Antal Boglárka
Alsó sor: Szilágyi Nárcisz, Fürst Eszter, Taller Anna Klára, Noske Nóra, Varga Noémi Nóra, Brajnovits Eszter, Páncsics Laura, Bertalan Réka, Nemes Réka
Hiányzó: Bandúr Virág

 

12. S

Felső sor:  Bundik Bálint, Dallos Bence, Jábor Bendegúz, Oláh Dávid, Hegedüs Kornél, Balogh Mátyás, Szentgyörgyi Péter, Babos Bence
Középső sor: Zimmermann Lili, Kovács Boglárka, Bondor Bálint, Lehota Viktor Máté, Baloghné Páli Judit osztályfőnök, Zsigovics Panna, Réthalmi Tímea, Tehrani Léna, Varga Gergő
Alsó sor: Tóth Márkó Guidó, Szabó Péter, Regőci Boglárka, Knapp Róza, Mandel Hanna, Kovács Gergely, Némedi Ádám Zoltán
Hiányzók: Kőrösi Kitti, Ambrus Csongor

 

Lánczos Kornél Gimnázium

12. A

Felső sor: Kovács Noel Tamás, Baksa Bálint László, Fűrész András, Zinnyatullin Rafisz Faridovics, Zugor Balázs, Ráduj Bence János 

Alatta: Kassai András, Csajbók Levente Tamás, Varga Dániel, Nagy Natália, Fésű  Amira Bonita, Barthalos István Bálint 

Alatta: Dombi Judit, Oláh Réka

Alsó sor: Naár Barbara, Varga Dorina, Tokodi Blanka, Dömsödi Regina Anna, Pálinkás Vivien, Frei Renáta 

Hiányzók: Benkei Panna, Szulik Ákos osztályfőnök

 

12. B

Felső sor: Faragó Dorina, Havrán Mietta, Lukács Janka, Kiss Anna, Rácz Márton, Szőllősi Zsombor, Hegyi Alex, Iványi Dániel
Középső sor: Körtélyesi Gréta, Lévai Virág, Kiss Viktória, Juhász Judit osztályfőnök, Polacsek Hanna, Ábrahám Johanna
Alsó sor: Pallag Dóra, Ákos Marcell, Joanelli Kamilla, Buza Bálint, Varga Dóra

 

12.c

Felső sor: Ihász Hanna Viktória, Wirth Virginia, Cseresnyés-Pap Zoé Virág, Zarubay Lili, Hegedüs Renáta, Bajnok Fanni, Vigh Kamilla Lídia, Simkó Emese 

Alsó sor: Veliczky Márton, Lehota Irén Ina osztályőnök, Vigh Bertalan Zalán, Rednágel Csongor Dávid, Polyák András, Lehrner Lóránt, Kozáry Lenke Kata, Stéger Domos András

Hiányzók: Kovács Levente, Méhes Robert Péter, Bársony Szonja, Bata Ábel 

 

Székesfehérvári SZC Árpád Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

11/1
Hátsó sor: Balogh Balázs, Bodri Máté, Csongrádi István, Vései Erik, Varga Noé, Vajas Ferenc

Második sor: Nyári Zsolt, Jónás Levente, Nyári Béla, Hegedüs Bálint, Lázár Tamás

Első sor: Kopácsi Dávid, Zsámboki Márk, Bájer Dániel
Hiányzó: Baranyai Zoltán, Farkas Tímea osztályfőnök

 

11/2

Felső sor: Ábrahám Patrik, Stájer László, Hersics Alex, Fekécs Patrik, Polgár Dániel Bátor
Alatta: Horváth Zétény, Barna Zalán, Szabó István osztályfőnök, Salamon Richárd, Németh Levente

 

11/3

Felső sor: Kovács Roland, Bognár Zalán, Varga Krisztián, Boumaza Zakaria, Teichel István, Bauer Martin, Szombati Máté, Petróczki Dániel István
Középső sor: Polák Marcell, Boda Armand, Kézdi Dániel, Zsigovicsné Pintér Júlia osztályfőnök, Sénik Erik, Onódi Balázs, Galambos Tamás
Alsó sor: Triebel Mátyás, Végvári Krisztián, Jancsó József, Kamondi László, Szabó Dávid Ádám, Péli Csaba, Őri Zoltán
Hiányzók: Gál Márió, Vass György, Koszorus Csanád Ádám

 

11/4

Felső sor: Kovács Veronika, Hoffman Dorina, Kubicza Zoé, Glück Felícia
Alsó sor: Fekete Noémi, Németh Adrienn osztályfőnök, Stibi Diána, Murzsa Anasztázia

 

12. B 
Felső sor: Takács Zalán, Bögödi Roland, Csányi Renátó, Hamrik Tamás, Szemenkár Attila, Pető Bence
Középső sor: Pudelka Zsófi, Bartók Vivien, Gibuscsák Irina osztályfőnök, Török Viktória, Kelemen Nóra
Alsó sor: Balogh Bianka, Sauerwald Kíra, Nyári Dzsenifer, Richer Csilla, Knauz Laura
Hiányzó: Viczián Dániel

 

12. D

Felső sor: Papp Csilla Julianna, Gyurenka Nikolett, Mancza Patrícia Roxána, Csik Nikoletta, Hidvégi Karina, Szoboszlai Nikolett
Alsó sor: Major Erika, Lelkes Norina, Kis Dóra, Szakoktató: Handler Kornélia, Szoboszlai Beatrix, Tóth Annamária Bianka 
Hiányzó: Holbné Varga Éva osztályfőnök

 

12. K

Felső sor: Toldi Lotti Laura, Kléber Szimonetta, Csány Noémi, Szabó Luca Rebeka
Alsó sor: Lángi Noémi, Decsi Dorina 
Hiányzók: Lakat Eszter, Csókási Vivien, Rappai-Kántor Mária osztályfőnök

 

12. R
Felső sor: Tóth Dominik, Gál Tamás, Kürtös Katalin osztályfőnök, Gyürü Levente, Palati Levente 
Alsó sor: Bódás Viola, Kögler Jenni, Killer Fanni, Trungel Ramóna
Hiányzó: Gyugyi Gréta

 

12. S
Felső sor: Izsó János Tibor, Kajári Attila, Hakfelner Balázs, Mátyus Bence, Salamon Dániel
Alsó sor: Mészáros Lilla Melinda, Füzes Angelika, Keller Mónika osztályfőnök, Koncz Viktória, Karner Zoé, Huszár Nóra
Hiányzó: Martic Lidija

 

13. E

Felső sor: Fazekas Bálint, Polgár Bálint József, Csordás Dominik Ferenc, Hermán Richárd, Böhm Rajmund, Doma Róbert Medárd, Szigeti Olivér
Középső sor: Vincze Dominik, Zachár Zekő, Tóth Ágnes osztályfőnök, Rácz Dénes Barnabás, Halmi Tamás
Alsó sor: Petrovics Dávid, Csóri Martin, Vizi Dávid, Molnár István Márk, Major Dániel Máté
Hiányzók: Egri Mendi, Horváth Bernadett, Lakatos Gergely Gábor

 

Székesfehérvári SZC Bugát Pál Technikum

12. A

Hátsó sor: Kantó József, László Tamara, Rajzinger Fanni, Kovács Nikoletta, Ferencz Virág

Középső sor: Schäffer Natália, Rajzinger Dóra, Winkelman Zsanett, Jelinekné Mészáros Zsuzsanna osztályfőnök, Kajcsa Evelin, Horváth Flóra, Firnicz Nikolett

Első sor: Németh Veronika, Trója Bianka, Fekete Leila, Palocsai Linda, Hüvely Kitti

Hiányzók: Trischberger Karina, Rácz Laura, Baranyai Rebeka

 

12. B

Hátsó sor: Bencsik Evelin, Stefanovics Péter, Szántó Klaudia, Kocsis Renáta, Puszta Klaudia, Farkasréti Rajmond

Középső sor: Szloboda Sára, Horváth Jázmin, Králik Roxána, Beke Bianka, Erdélyi Viktória

Első sor: Boda Gerda, Huszák Viktória, Kecse Gréta, Fidrich Imréné osztályfőnök, Szinák Natália, Pinke Kíra

Hiányzók: Fischer Karen, Kaló Alexandra

 

12. C

Hátsó sor: Viniczai Adorján, Oroszi Lilla

Középső sor: Borjánné Nyul Katalin osztályfőnök, Gudmon Szonja Virág, Vaskó Cintia, Ballon Petra, Juhász Gábor Botond, Németh Sebestyén

Első sor: Németh Evelin, Deák Bettina, Herendi Veronika Anita, Szabó Henrietta Hanna, Szabó Ildikó Veronika, Gyöpös Dominik, Siák Gábor Keve

Hiányzók: Farkasfalvi Erik István, Hallósy Gergő Miklós, Károlyi László, Kónya Szabolcs, Ligeti Barnabás

 

12. D

Hátsó sor: Vacsora Kitti, Lászlófi Lilla, Wágner Virág, Zsolnai Karolina, Oláh Boglárka, Neuvirth Anna, Horváth Rebeka, Sánta Bianka, Világos Dorina

Középső sor: Németh Nóra, Skobrák Vivien, Pataki Luca, Gergő Sára, Pajor Csilla, Oláh Zsanett, Csepregi Anita, Tar Sarolta, Szabó Laura, Kiss Rebeka

Első sor: Biró Evelin, Majzer Klaudia, Halasi Dorina, Vass Petronella osztályfőnök, Léstár Edda, Papp Patrícia, Bihari Júlia

Hiányzók: Kovács Evelin, Zilahy Klaudia, Jencski Zsófia, Tóth Vanessza, Sztrutin Viktória, Szabó Nikolett

 

12. E

Hátsó sor: Grabecz Gergő, Furulyás Levente, Kutassy Soma, Zsoldos Gábor Zalán

Középső sor: Tóth Anna osztályfőnök, Kóródi Zita, Sziber Elizabet, Domján Eszter, Farkas Boglárka, Pintér Dóra

Első sor: Nagy Laura, Ajtai Kitti, Szűcs Emese Ildikó, Lojt Laura

Hiányzó: Menyhárt Máté Bendegúz

 

Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Technikum

12. A

Hátsó sor: Horog Bálint, Gazdag Péter, Farkas Ádám, Takács Milán, Szabó Ákos, Varró Patrik, Csermány Benedek, Szűcs Gábor, Szentgyörgyi János, Baki Gergő, Jenei Márkó, Tőke Péter Máté
Középső sor: Lakatos Levente, Müllner Krisztián, Simon Bence, Juhász Valentin, Mohai István osztályfőnök, Kalincsák Gergely, Franek Máté, Borsos Zalán
Első sor: Szőke Miklós, Kalauz Milán, Varga Boglárka, Vinoczai Jázmin, Makk Andrea, Miklovich Melinda, Rezi Szabina, Bodocz Tamás, Slezák Péter
Hiányzó: Budai Milán, Szalma Dániel 

 

12. C

Felső sor: Juraszkó Vanessza, Patai Dorina, Oszoli Evelin, Hegedűs Tímea, Álland Roland, Nagy Alexandra, Kókány Krisztina, Klabuzai Nikolett, Laki Dóra Anna, Berta Beáta

Középső sor: Fekete Jázmin, Rubos Vanda, Pócs Enikő, Deák Dorina, Kígyósi Laura, Bartháné Kollár Katalin osztályfőnök, Szabó Aliz, Tóth Laura, Bikki Viktória, Hollósi Réka

Alsó sor: Érsek Boglárka, Magyar Klaudia, Korcz Nikolett, Bencsik Vivien, Rigó Virág, Ércz Eszter, Kokics Anna, Pintér Eszter, Lakatos Fiona

Hiányzók: Boda Eszter, Kalocsa Henrietta, Kardos Vivien, Kovács Barbara, Zsoldos Virág

 

12.D

Felső sor: Miliás Bence, Szajkó István, Balogh Dániel, Hufnágel Dávid, Angyal Péter, Filotás Dominik, Kovács Gergő,
Alsó sor: Györe Dániel, Bokor Ábel, Vígházi Dominik, Simon Adrián, Kucián Norbert, Szikszai Olivér, Vanatka Máté
Hiányzók: Hardi Henrietta, Szabó Bence, Sántha Kornél, Szendrey Beáta osztályfőnök

 

Székesfehérvári SZC Deák Ferenc Technikum és Szakképző Iskola

3/11B

Felső sor: Varga Adrienn Evelin, Nagy Norbert, Kolonics Kata, Oláh Dorina, Puska Vivien, Fuzik Réka

Középső sor: Urbán Ramóna, Nasta Dorottya, Horváth Izabella, Szabó Csilla

Alsó sor: Pálfi Petra, Szűcs Kristóf Sándor, Nahóczky Gyöngyi osztályfőnök, Födelevics Szimonetta, Rafael Timea Vivien

 

3/11 D

Felső sor: Markovics Máté László, Merle Dominik, Botos Márk, Rosta Gabriella Barbara, Szaniszló Ramóna, Illés Eszter, Palló Donatella Roxána, Karácsony Nikolett, Szabó Kitti

Középső sor: Sramek István, Kocsis Viktor Balázs, Kiss Nándor, Sábitz Anna, Király Zsaklin, Schultz Vivien, Nagy Patrícia, Rinhoffer Anita 

Alsó sor: Koch Róbert, Jasper Balázs, Kiss Kristóf, Milák Máté, Bicskey Debóra, Őrsi Gyula osztályfőnök, Jungbluth Heléna, Nagy Zsuzsanna Mercédesz

Hiányzók: Kovács Bence, Szkok Melinda

 

3/11 E

Felső sor: Nagy Tamás osztályfőnök, Szalai Amanda, Palko Petra, Drusza Andrea, Paizs Ádám

Középső sor: Baricza Beatrix, Albert Franciska, Koltai Fruzsina, Hajcsár Juvenál, Kovács Gergő

Alsó sor: Plank Nikolett, Bátori Ádám, Bodnár Bence

Hiányzó: Budai Hajnalka

 

3/11 F

Legfelső sor: Erdősi Viktória, Tóth Boglárka Judit, Simon Szonja, Pálinkás Dóra Kata, Kovács Cintia

Alatta: Hamar Kornél, Csalai Barbara, Hortobágyi Réka, Budai Hanna 

Alatta: Lőrincz Dávid Benjamin, Kertész Csillag Tündér, Barta Axel, Répási Bernadett, Kalamár Angéla, Magyar Barbara, Herczegné Polácska Szilvia osztályfőnök

Alsó sor: Keresztes-Nagy Regina, Molnár Anna, Lukács Evelin Fanni, Durzák Nikolett, Uhrspringer Réka, Csordás Nóra, Farkas Réka

Hiányzók: Major Dóra, Németh Fanni, Lakatos Cintia

 

12. A

Felső sor: Rad Ádám, Bőhm Nimród, Kovács Dávid Zsolt, Pálinkás Márk, Nagy Lajos Mátyás, Herczku Cintia, Huszárfi Alexa Mirtill, Panyi Márk

Középső sor: Keserü Klaudia, Boroczki Beáta, Ferencz Alexandra, Moharos Alexa, Fehérné Halmi Gabriella osztályfőnök, Jeges Attila, Polgár Ádám György

Alsó sor: Horváth Adrienn, Vinoczai Csenge, Rácz Laura Cintia, Esztergomi Rebeka, Jakus Dorina

 

12. C

Felső sor: Körtélyesi Imre, Barabás Zoltán, Teker Bence, Kárász Izabella, Nagy Benedek András

Középső sor: Sajtos Sára, Ács Adrienn, Faragó Lilla Virág, Tóth Eszter, Imre Renáta, Bara Antónia, Kerekes Julianna

Alsó sor: Sasvári Krisztina, Simon Petra, Füki Tímea osztályfőnök, Takács Petra, Takács Hédi, Matus Viktória Elizabet

 

5/13 A

Felső sor: Palman Zoltán, Horváth Balázs, Varga Márton, Timkó László, Vári József

Középső sor: Faragó Lilla, Tóthné Grünceisz Mária osztályfőnök, Altmár Renáta

Alsó sor: Süle Kitti Rozália, Kállai Eszter Zsanett, Koszorús Diána Fanni, Lapos Natália

Hiányzó: Juhász Jázmin

 

  

5/13 C

Felső sor: Fövenyi Kristóf, Tóth Márk Roland, Pákozdi Tamás, Licker Aletta, Reznyák Vivien

Középső sor: Ruprecht Ábel, Szontagh Pál Patrik, Nagy Vivien, Domokos Lili, 

Alsó sor: Grigóliát Boglárka, Végh Vivien, Schmidtné Németh Edit osztályfőnök, Makkai Médea, Csizik Dóra, Istenes Gréta, Németh Klaudia

Hiányzók: Csada Eduárd Roland, Csorvási Csenge, Kernusz Armand, Kertész Rebeka Alexandra, Lakatos Jázmin, Menyhárt Anita, Stefán Angelika, Sarkament Nikoletta, Veres Anna Blanka

 

Kk/13/1

Felső sor: Verebélyi Gergely,Kuglics Gergő, Kiss Gréta, Pap Nikolett Eszter, Fekti Szonja,Szecsei Gergely, Szeidel Kristóf

Középső sor: Szemler Barbara Luca,Takács Dorina, Kajári Patrícia, Bese Adrienn Renáta, Finta Gábor osztályfőnök, Babai Lilla, Skrenyó Dóra, Kalló Dorina, Kazsoki Daniella

Alsó sor: Kottyán Adrienn, Bögre Zsófia, Horváth Alexandra, Zöld Dorina, Magaslaki Dorina, Liszi Bianka

Hiányzó: Lucza Ádám

 

Kk/13/2

Hátsó sor: Újvári Petra, Varga Viktória, Farkas Martin, Bogyó-Andrejkó Balázs, Nagy Gergő, Tóth Blanka,

Középső sor: Jordán Miklós, Nagy Nikoletta, Nagy Viktória, Ehrenberger Nóra, Sárosdi Alexandra, Amota Vivien, Árki Zsófia

Első sor:Czikora Márk, Kovács József, Szimándl Mária osztályfőnök, Koltai Bence Miklós, Merényi Dominik

Hiányzók: Horváth Daniella, Barabás Alexa

 

Székesfehérvári SZC I. István Technikum

12.A

Felső sor: Kozma Roland, Horváth Bálint, Gárdos Márk, Kajfisch Ádám, Tóth Krisztián, Seregély Kristóf, Mezőfi Martin, Vincz Gábor, Lukács Balázs
Középső sor: Brakszátor Alexa, Bálint Mercédesz, Horváth Vivien, Radács Melitta, Harangozó Hanna, Szücs Enikő, Tuzok Barbara, Romsics Patrícia, Fleischer Edina, Kollár Jázmin
Alsó sor: Bajcsi Dóra, Kizlinger Korina, Selmeczi Liliána, Sebestyén Dorina, Paczali Hanna, Károly Rebeka, Szatzker Zsófia, Almásy Beatrix, Németh Fruzsina
Hiányzó: Egyedi Alíz, Lovas Noémi
Osztályfőnök: Tujner Helga

 

12. B

Felső sor: Schneider Dániel, Németh Boglárka, Vasas Alexandra, Sfriso Emma, Ignáth Luca, Farnady Kíra, Héber Dóra, Klock Zita

Középső sor: Aranyi Petra Angéla, Szekrényesi Veronika, Nady Leila, Ferenci Hanna Barbara, Székelyné Stermeczki Beáta osztályfőnök, Spanner Dóra, Tiger Gréta, Sándor Gabriella, Dörögdí Nóra

Alsó sor: Hegedüs Gréta, Szabó Fanni Ramóna, Sellei Angelika, Dubán Nikolett, Benedekffy Dóra, Benkő Regina, Tömör Enikő Mária

Hiányzók: Cseszneki Martin, Pál Zsófia, Vörös Gina Leila

 

12. C

Felső sor: Radánovics Martina, Vági Alexandra, Gábor Fanni, Reizer Bianka, Házi Levente, Szabó Bence, Gyuris Márk, Gáspár Antal,  Bíró Árpád, Beke Beáta, Oszkó Noémi
Középső sor: Faragó Dóra, Sikúti Eszter Edina, Rácz Melinda, Varga Gellért, Orosz Éva osztályfőnök, Lóránt Bálint, Kiss Melinda, Baranyai Anna, Csalovszki Zsuzsanna, Györe Dalma
Ülő sor: Boda Mercédesz, Rézmüves Gizella Diána, Rékási Vanessza, Matkaicsek Bianka, Fódi Georgina, Lóczi Dalma, Koller Alexandra, Tóth Viktória, Szakál Laura Fanni
Hiányzó: Ihász Kitti

 

12. D

Felső sor: Vagyóczki Fanni, Cselényi Csenge, Nagy Fanni Barbara, Szabó Janka, Káli Bertina Henriett, Demkó Hanna Dorina, Borszuk Fanni, Tenk Tíria, Hajnal Flóra, Ekker Balázs, Nagy Gergely

Középső sor: Kuczi Klaudia, Flatsker Fanni, Csegezi Csongor, Cs. Kovács Kitti, Kertész Karina, Preszter Blanka, Juhász Fanni, Bus Nicole Leona

Alsó sor: Kiss Nóra, Vámos Gréta, Dömsödi Leila, Láposi Karina, Hujberné Szeitl Ágnes osztályfőnök, Tószegi Regina, Kovács Dorina, Nagy Dóra, Kertész Korina

Hiányzók: György Jázmin, Polányi Tímea, Spanner Leila, Szegő Dorka Júlia, Turóczky Bálint, Vértes Réka

 

Székesfehérvári SZC Jáky József Technikum

12. A

Felső sor: Tropa Máté Dániel, Bernáth Zalán, Kuti István, Dvéri Zsolt, Sógorka Martin, Szegfű Dániel, Pölczmann Endre Krisztián,

Középső sor: Palágyi Norbert, Hegedüs Áron, Balogh Bence Máté, Hamar Zétény, Lédeczi Gergő József, Kovács Bence, Kajtor Kevin, Császár Hunor

Alsó sor: Szabó Máté Gábor, Boda Martin, Giricz Laura Fanni, Harkai Tünde osztályfőnök, Donner Dóra, Berta Kristóf, Major Róbert

 

12. B

Felső sor: Holl Bence, Tuli Bálint, Kovács Zsombor, Gelencsér Attila, Somodi Dominik, Kara Róbert

Alatta: Kállai Detre, Erdélyi Alex, Kovács Gergely, Borsi Gergő

Alatta: Oláh Áron, Lakatos Péter, Molnár Márk, Kósa Dorina, Czeiner Attila osztályfőnök

Alatta: Dobos Norbert, Bondor Dóra, Mihályi Dávid, Rozmán Armand, Kajtor Bálint

Hiányzók: Kollár Luca, Debreceni Balázs

 

12. C

Felső sor: Strohéber Tamás, Balázsik Barna, Kuczi Zalán, Kun Tamás, Dezső Zalán Csongor, Radványi Gábor, Papp Márk Attila, Zólyomi Krisztián, Cser Máté Gyula, Simon Evelin

Alsó sor: Timár Bence, Oláh Natália, Sajtos Bernadett, Láncz Alíz, Szigeti-Szászné Nagy Csilla osztályfőnök, Ruzsinkó Dániel

Hiányzók: Kovács Kristóf Zsolt, Juhász Dániel

 

12. D

Felső sor: Tóth Kevin, Vágenhoffer Dávid, Kukk Péter, Nemes Krisztián, Fazekas Martin, Jónás Attila, Palkovics Brúnó Benedek

Középső sor: Tarr Krisztofer, Buza Balázs József, Novek Zsombor István, Szabó Milán, Szaniszló Dániel, Jahola Márk, Bálint István

Alsó sor: Keszei Dávid, Károly Tamás, Király Csongor Norbert, Tamás Ferenc osztályfőnök, Pánczél Barnabás, Szabó Korinna, Mátyási Bence Levente

Hiányzók: Bak Zsombor, Kesszenheimer Márkó Zsolt, Pap Marcell László, Reppmann Zsombor Donát, Vajda Gergő Zsolt, Varga Laura Anna

 

12.E

Alsó sor: Kiszi Noémi, Zsoldos Viktória, Körmendi Szabina, Mádi Dorina, Fidrich Fanni, Vas Beatrix, Tóth István

Középső sor: Bogó Zsolt, Kókány Anna, Tihanyi Anna, Somogyi Viktória, Ripper Nikolett, Fábián Gergő, Török Imre, Szekszárdi Szabolcs

Felső sor: Arany Sándor, Lévai Botond, Vékony Noel, Kerék Kristóf, Szabó Gábor osztályfőnök, Jakab Dominika, Eizler Zoltán, Tar Botond, Nemes Alex

Hiányzik: Bordács Martina, Zsálek Márk, Szemler Zalán, Fehérvári Ádám, Cseh Dominika

 

Székesfehérvár SZC Széchenyi István Műszaki Technikum

12.A

Felső sor: Józsa Viktor, Juhász Zsolt, Kerek Tibor, Ruprecht Áron, Cseszneki Bence, Vörös Richárd, Dobovics Viktor, Bartos Balázs, Rózsa Marcell, Varga Bertalan

Középső sor: Földvári Márk, Löser Björn, Bati Gergő, Csapó Tibor, Sztrida Balázs, Szikoláné Feczkó Éva osztályfőnök, Király Martin, Farkas Nikolasz, Dezső Máté, Klics Márton, Stasszer Máté, Czeilinger Márk, Igel Bálint

Ülő sor: Birkás Dominik, Bagi Ferenc, Réthalmi Krisztofer, Miklós Balázs, Oláh Ruben, Kéri Balázs, Löser Nicolas, Bauer Zoltán, Győri Áron

 

12. B

Felső sor: Csapó Bálint Gyula, Petrovics Dániel Sándor, Vági Martin, Valásek Balázs, Varga Martin, Petrov Borisz Bendegúz, Varga Richárd, Tagyi Szabolcs Bálint

Középső sor: Maráczi Zsolt, László Tamás, Hortobágyi Kristóf, Fazekas Flávió, Tóthné Hollósi Henriett osztályfőnök, Istenes Martin, Schleer Vilmos József, Kacz Zoltán, Mezei Márton

Ülő sor: Szabó Bence, Jancsek Bence, Burián Péter Donát, Bozsoki Bernárd András, Németi Bence, Kiss Kevin, Fábián László, Bartos Gergő

Hiányzó: Adorján Márk

 

12.D

Felső sor: Szivós Dániel, Szabó Zalán, Farkas Bálint Zsolt, Kondor Ármin Márk, Papp Örs, Sárik Levente Domonkos, Pál Patrik, Hegedűs András 

Középső sor: Adorján Dániel, Orova Péter, Szabó Bálint Lajos, Sánka Milán, Göde Andrea osztályfőnök, Hutvágner Botond, Szkok Norbert Tibor, Pálfi Gergely, Bódis Krisztián Bence

Ülő sor: Ritter Valter, Vigh Balázs, Kulcsár Dávid Dániel, Varga János, Farádi Szabó Cintia, Sefcsich Armand, Vámosi Balázs, Rut Olivér

 

12.E

Felső sor: Friedrich Márk, Farkas Richárd Tibor, Firnicz Áron, Nagy Zsolt István, Nagy Zalán, Léhárt Attila, Bata Olivér, Matis Márton, Szeli Róbert Zsolt, Hetyei Andrea Ágnes

Középső sor: Kovács Zoltán Márk, Minczér Konstantin, Katona Márk, Szilágyi Bálint, Molnár Ferenc Kornél, Torre-Kajsza Raul Alexander, Szauer Szilárd, Halász József osztályfőnök, Horváth Bence, Molnár Gergő, Kovács Dóra, Szabados Szabolcs, Oláh Virág, Ócsai Bálint, Hajnal Márk Mihály, Branyiczky Mátyás

Ülő sor: Papp Bálint Dávid, Mackó Martin, Horváth Levente, Noll László, Sipos Alex, Nagy Mátyás, Moldicz Dzsenifer Fanni, Vorák Martin, Kellner Tamás, Vörös Dávid Ákos

Hiányzó: Szabó Olivér

 

12.F

Felső sor: Nagy Ferenc, Nagy Szabolcs, Pósch Bence Botond, Balogh Ábel, Fodor Máté, László Dominik, Kádár Péter Csaba, Tóth Dárius, Kis András, Kiss Adrián, Hartl Norbert, Horváth Dávid Zoltán

Középső sor: Gál Erik, Tóth László Zsombor, Dabóczy Benedek, Arany Máté, Kutai Szabolcs, Némethné Balogh Zsuzsanna osztályfőnök, Kugler Ármin Soma, Borostyán Bence, Németh Gergő, Szabó-Kónyi Bence, Agyagási Ferenc Attila

Ülő sor: Palkó Szebasztián Zoltán, Hegedüs Bence István, Krajczár Dávid, Simon Erik Dominik, Magyar Patrik, Benyó Balázs Tibor, Kovács János Zsolt, Táncos Soma Ádám, Bán Patrik, Kiss Dávid József

Hiányzó: Jádi Ferenc Bence

 

12. G

Felső sor: Czetli Soma, Molnár Jakab, Killer Balázs, Juhász Ádám, Diószegi András, Naszádos Károly Róbert, Katona Bálint, Babirák Barna Dominik, Kovács Bence, Gyulai Dániel Pál, Kovács Ákos Benjamin, Vorosilov Alexander, Pressing Bendegúz

Középső álló sor: Kuti Gábor Csaba, Egri Mirkó, Selyem Péter Ferenc, Várkonyi Márk, Langmár János, László Richárd, Berczeliné Szirmai Márta osztályfőnök, Szemeti Márk, Tóth Vanessza, Fodor Tamara, Ungváry Lili Bianka, Herold Fanni, Szabó Alexa

Ülő sor: Szedlár Márk Attila, Gogolyák Péter István, Krausz Vendel Béla, Lago Liliána, Szakács Dániel, Balázs Bence Zsolt, Fejes László Dávid, Tóth Kende, Széplaki Dániel, Berecz Márton 

Hiányzó: Molnár Patrik Márk

 

Kisalföldi Agrárszakképzési Centrum Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola

12. MG

Seliga Áron, Lánczos György osztályfőnök, Sikentánc Zoltán, Számpli Boglárka, Pelyhe Zoárd

 

3/11 Ász-H

Bakos Lajos, Krista Fanni, Csuti Attila osztályfőnök, Karf Vivien, Bozsóki Kinga

 

3/11 É

Felső sor: Benke Nikolett, Veres Vivien, Ertván Ferenc, Nyeste István Máté

Harmadik sor: Szabados Alexandra, Sugár Zsuzsanna, Potyondi Ivett, Sipos Eszter, Erki Anna

Második sor: Radics Alexandra, Danka Dorina Mária, Tombor Balázs László, Csordás Adrienn, Sájer Viktória

Alsó sor: Márkus Mirella, Árki Blanka Brigitta, Dobondi Cecilia osztályfőnök, Kissné Kis Judit osztályfőnök-helyettes, Rakoncza Klaudia, Bara Letícia Zsuzsanna

Hiányzók: Dávid Renáta, Király Laura, Timár Rita Helén

 

3/11 Ét-Átet

Hátsó sor: Lopertné Brunbauer Orsolya osztályfőnök, Keresztes Máté, Csizmadia János, Ekecsi János

Alsó sor: Nagy Fernanda, Paizs Petra, Mohai Melinda, Zódor Alexandra, Mohai Melinda, Csizmadia Réka

Hiányzók: Gál Dorina, Szilágyi Bence

 

13. KK

Felső sor: Ács Tibor, Varga Dorina, Ural Kristóf, Varga Gergely

Középső sor:Major Bianka, Hencz Viktória, Ponyori Bianka, Nochta Nikoletta, Szabó Veronika, Papp László

Alsó sor: Ertván Laura, Takács Flóra. Szabados Zsolt osztályfőnök, Lantos Nikolett, Sebestyén Vanda

Hiányzó: Nagy Renáta, Tóth Luca

 

Székesfehérvári SZC Vörösmarty Mihály Technikum és Szakképző Iskola

11/1

Felső sor: Birtalan Dániel Roland, Babodi Dominik, Tarr Péter Sándor osztályfőnök, Gyügyi Gyula Bence, Indruck Bence
Alsó sor: Viszugyel Bence, Huszár Kornél Tamás, Pál Richárd, Kiss Ivó Gyula
Hiányzók: Kovács Kristóf, Puskás Zoltán

 

11/2

Felső sor: Wachtler Lajos, Ujcz Attila, Nagy Zoltán Kristóf, Diószegi Márk, Németh Péter
Középső sor: Szendrei Péter, Kiss Bence István, Oláh Ferenc Sándor, Soós Noel László, Bagoly László osztályfőnök
Alsó sor: Szolga Zsombor, Gálfi Szilárd, Gazder Roland, Füleki Szabolcs
Hiányzók: Édes Péter, Tóth Attila

 

11/3

Felső sor: Bartus Zsigmond, Svehlik László,Szalai Roland
Középső sor: Mizsik Mihály Patrik, Kertészné Piber Éva osztályfőnök, Simon Lajos
Alsó sor: Szoboszlai Gyula Dominik, Varga Benjámin Sámuel
Hiányzók: Mikolicz Ármin, Stokinger Gergő János

 

11/4

Felső sor: Világosi Gergő Mihály, Zámbó Adrián, Nagy Balázs, Kiss Balázs, Gajdó Olivér Gábor, Besztercey Ákos

Negyedik sor: Silye Gergely, Godó Dániel, Erős Balázs

Harmadik sor: Széles Ádám Levente, Kolonics Attila, Pisch Máté Gábor

Második sor: Holló Milán: Bölkei Péter, Orsik Martin, Deák Krisztián, László Árpád, Kovács Miklós Áron

Osztályfőnök: Horváth Imre (jelenlegi 2. sor), Horváth Gábor (volt osztályfőnök, 4. sor)

Hiányzók: Palkó Máté, Pruzsina Balázs

 

11/5

Felső sor: Szabó László, Varga Richárd, Csulák Máté, Túri Mátyás Lajos
Középső sor: Bruzsa Csaba, Genzler Máté
Alsó sor: Szalai Bence, Koren Kálmán,Pallag Bálint,Csepregi Márk
Osztályfőnök: Zánthóné Rácz Marianna
Hiányzók: Potyondi Zoltán, Selmeczi Patrik

 

11/6

Felső sor: Simon Jácint Benjámin, Csathó László osztályfőnök, Lendvai Attila, Bakos Roland

Középső sor: Gál Richárd Mátyás, Kiss Dávid, Tánczos Barnabás

Alsó sor: Brucker Barnabás, Pál Erik, Görcs Keve, Földi Máté László

 

KK 13.

Felső sor: Tóth Bálint, Varga Milán, Fogarasi Dávid, Hideg Ádám, Zádori Levente
Alsó sor: Szabó Bence, Keresztes Krisztina Tímea, Makovek Zsanett, Horváth Erik Márk, Kardos Dominik
Osztályfőnök: Borsos Edit
Hiányzó: Lakatosné Kertész Dorina

 

Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

12. A

Alsó sor: Kiss Kíra, Molnár Réka, Szeremi Veronika, Héger András, Kántor Ignác, Mayer Blanka, Keresztes Krisztián, Major Enikő, Mákos Kata, Volsik Marcell

Középső sor: Kárpáti Álmos, Csuti Mira, Molnár Szimonetta, Steltzer Zsófia, Kamarás Boglárka, Dékány Kata, Juhász Mercédesz, Lődy Dalma, Kiss Eszter, Sulyok Réka

Felső sor: Papp Zsolt, Somos Balázs, Tőgyi Fanni, Halász Márton, Ivanics László osztályfőnök, Kovács Mihály, Nagy András, Máté Balázs

Hiányzók: Majer Zoé, Herbert Dániel, Molnár Olivér

 

12. B

Felső sor: Molnár Balázs, Práger Mátyás, Liptai Gergely, Pintér Rajmund, Parajdi Bálint, Danka Bendegúz, Palló Barnabás, Simon Bendegúz, Rákos Bendegúz

Középső sor: Molnár Gergő, Aschenbrenner Berta, Steltzer Anna Norina, Király István, Fekete Csilla osztályfőnök, Nagy Tamás, Kozák Roland, Húsvéth Ádám, Csopák Csongor

Alsó sor: Theisz Vilmos, Patay Boglárka, Faragó Anna, Sebesi Sára, Balogh Balázs,  Spertli Krisztián, Hegyi Blanka, Riba Dániel, Lengyel Botond

Hiányzók: Dala Martin, Gyetvai András Béla, Kanizsay Dénes, Márton Csanád, Vámosi Anna

 

12. C

Felső sor: Márkus József Richárd, Király Anna, Kaiser Luca Hanna, Lakatos András, Csengey Márton, Horváth Alex Zsolt, Szalánczi Réka, Gugolya Eszter, Timár László

Középső sor: Keresztesi Boglárka, Klein Kata, Dávid Luca, Pánczél Klára Gerda, Tobak Mária osztályfőnök, Kaposi Nóra Sarolta, Dombi Vanda, Dékány Boglárka, Kocsis Botond

Alsó sor: Zsapka Réka Fruzsina, Kovács Bianka, Kaiser Nóra, Hofer Zsófia, Kató Johanna, Szabó Gréta, Mráv Martin, Ádám Vencel, Balla Dávid

Hiányzók: Grozev Erik Plamenov, Bognár Virág, Borbély Noémi, Hornyák Dina, Groszeibl Sarolta

 

12.D

Felső sor balról: Szántó Julianna, Ács Barbara, Molnár Henrietta, Csabai Szonja, Gajda Péter (ofő), Plozner Szimonetta, Cserni Lili, Hegedűs Nóra, Radocha Hortenzia

Alsó sor balról: Szűcs Adél, Szabó Krisztina, Horváth Napsugár, Vámos Enikő, Mihálovics Nikoletta, Kovács Nikolett, Parádi Ildikó, Petneházi Beatrix, Csernyánszki Szilvia, Molnár Petra

Hiányzók: Jónás Patrícia, Ádám Vivien, Turi Ferenc, Keresztes Béla

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában