Vén Diák 2022

2022.05.13. 12:56

Mór végzős diákjai 2022-ben

Mutatjuk Mór 2022-es ballagóit.

Székesfehérvári SZC Perczel Mór Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

11. B

Felső sor: Nagy Ferenc, Tóth Ferenc, Markó Milán, Kovács Roland

Középső sor: Jánosi Lóránt István, Lázár Tamás, Vajdics Péter, Faddi Kristóf, Karkuczka Soma

Alsó sor: Lázár Orsolya, Láng Eszter, Kleeberger Tünde oszályfőnök

Hiányzók: Hornyácsek Fanni

 

11. C

Leghátsó sor: Török Viktor, Zeichmeister Balázs, Tóth Dávid, Krauser Bence, Varsányi Dávid, Papp Alex
Középső sor: Pallag Róbert Ádám, Balogh Tibor, Kovács András Ákos, Cseh Dániel, Szalai Martin, Molnár Ákos Zoltán
Első sor: Vasvári Sándor, Paulik Barnabás, Bálint Bence, Sólya József, Sulák Bence, Fischer István 

Hiányzó: Nagy Márkó

 

12. A

Első sor: Keresztszegi Anna, Janus Ambrus, Szász Tibor, Fehér Tibor osztályfőnök, Ács Szabolcs, Csernik Bálint, Ludvig Milán

Második sor: Szabó Eszter, Zelovits Zalán, Szaniszló Emília, Farkas Melina, Koncsik Zsófia, Répásy Kata, Kalocsai Lettícia

Harmadik sor: Cvianov Beáta, Pongó Tímea, Heller Regina, Berki Natália, Iván Nikoletta, Leitner Dóra, Borostyán Margarita

 

13. NÉ

Felső sor: Zechmeister Dávid, Szabó Máté, Winkler Krisztofer, Berki Patrik, Deák Máté Ádám, Láng Balázs

Középső sor: Krausz Ferenc, Fidrich Emese, Huszti Dominika, Kovács Dániel, Olrik Milán

Alsó sor: Török Tamás, Ruff Mónika, Komora Pál, Hullan Zoltán osztályfőnök, Rumpler Balázs, Dienes Dominik, Virág Imre

Hiányzó: Szabó Márk

 

Móri Táncsics Mihály Gimnázium

12. AB

Felső sor: Kosárszki Gergely, Molnár Gabriella, Fiedler Albert osztályfőnök, Lengyel Kornél Zsolt, Hornich Kitti, Sági Hanna

Középső sor: Török Lajos, Pigler Péter, Karvaji Brenda, Cseszneg Dorina, 

Alsó sor: Simon Martina, Szűcs Ferenc, Szabó Máté, Csiszi Eszter

Hiányzók: Csepregi Éva, Nagy Kristóf, Pisch Tamara, Simon Renáta 

 

12. D

Felső sor: Horváth Bendegúz Zoltán, Varga Barnabás, Farkas Bence Tibor, Ungvárai Zalán, Kaiser Csongor

Új sor: Pencz Imre Mihály, Pencz Marcell Károly, Szabó Barbara Edit, Papp Márk Bendegúz, Bősze Lili, Kálazi Klaudia, Lampert Ármin Benedek, Szűcs Martin, Dankó-Fonyódi Henrietta osztályfőnök

Új sor: Pintér Virág, Németh Zsófia Veronika, Besenyei Eszter Katalin, Szücs Dominika, Geszterédi Laura, Kellner Fanni

Új sor: Pencz Márta Zsófia, Pápai Zsanett Kármen, Katona Bianka, Lampert Anna, Kiss-Kovács Eszter

Új sor: Stohl Anna Gréta, Rubint Fanni Mária, Kardos Dominika, Janni Zsófia, Bokor Ráchel Zsuzsanna

Hiányzók: Jakab Kinga, Horváth Cintia, Nagy Zoltán

 

Móri Gárdonyi Géza Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és EGYMI

10. 

Bakai László, Ulrich Dániel, Haraszt Ferenc, Horváth András osztályfőnök, Balogh Krisztina

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában