vén diák 2021

2021.05.17. 07:00

Székesfehérvár végzős diákjai 2021-ben

Mutatjuk Székesfehérvár 2021-es ballagóit.

Aranykéz Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola

12.A

Hátul: Fenyvesi Szilveszter, Farkas Kevin, Galusnyák Botond, Kovács Krisztián, Gájer Botond, Polyák Fanni, Alpek Dóra Zsófia, Kovács Míra Kármen, Módos Péter osztályfőnök, Tomai Kornél

Elöl: Salamon Benjamin, Kiss Barbara, Balogh Kitti Eszter, Hajdu Dominika, Réti Roxána, Leszák Leila, Radóczi Ervin, Knapich Csenge, Jónás Dzsesszika Cintia

Hiányoznak: Gál Soma Tamás, Gombos Krisztofer, Horváth Barnabás, Koppermann Robin Károly, Olajos Bernadett, Patyi Armand István, Rehus Barbara Izabella, Róth Violetta, Somogyi Klaudia, Tarró Bence Zoltán, Veres Lúcia

Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Hátul: Takács Emese Mária, György Roland, Penzer Flóra Fruzsina, Szabó Dániel, Rostás Áron

Középen: Hajlinger Emili Janka, Pintér Bernadett, Nagy András, Györgye Dávid

Elöl: Krájer Lilla, Nánási Noémi osztályfőnök, Hanssen Rebeca Perla, Péter Csenge, Vacsi Anna Gabriella

Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Iskola

12.A és 12.B

Felső sor: Akkermann Dávid, Alföldi Máté Patrik, Ambrus Dzsenifer, Antoni Soma István, Bitter Alex Dániel, Borszuk Bence Zalán, Bradács Anna, Bunczom Gergely, Csete Dorián Krisztofer, Honfi Alexandra

Harmadik sor felülről: Horváth Virág, Jenei Petra, Jüllich Kristóf, Kalmár Zalán, Kapócs Balázs osztályfőnök, Kerekes Hanna, Lendiel Oleksandr, Lóránth Kriszta, Magyarits András, Meleg Réka

Második sor: Milei Örs György, Nagy Bence Bulcsú, Nagy Benedek Zsolt, Nagy Boglárka, Nagy Márk Dominik, Pálmai Lilla, Péterszegi Richárd, Pintarics Dénes, Rockenbauer Katalin, Sándor Flóra Gréta

Alsó sor: Simon Alexa, Stewart Benjamin William, Szabó Barnabás, Szőnyi Viktória osztályfőnök, Taczman Patrik Sándor, Tomek Borisz, Tóth Viktória, Trejtnar Ágnes, Vida Sára Fanni, Zahorecz Milán

Ciszterci Szent István Gimnázium

12.A

Hátsó sor: Angyal Géza, Lakatos Levente, Szautner Béla, Schnéberger Manassé, Pakodi Péter, Bajnok Bulcsú, Molnár Zalán, Gyarmati Bálint, Mózessy Márton, Lékó Szabolcs, Ivanics Ádám, Pál Richárd, Rezsnyák Dániel, Juhász Attila, Prior Martin, Szauter Csanád, Jóni Patrik, Ocsenás Gergő

Első sor: Mocsári Eszter, Nagy Eszter, Tóth Fanni, Laki Anna, Párkányi Veronika, Radács Fruzsina, Kovács Edit osztályfőnök, Ludmann Jázmin, Vízi Borbála, Borián Kata, Csizmazia Anna, Juhász Katalin, Dosztály Boglárka

Hiányzik: Regős Gréta, Tóth Gábor

12.B

fiúk: Ódor Ármin, Balla Dávid, Rétfalvi Gergő, Fejér Gergő, Balsay István, Varga Áron, Farkas Levente, Soós Mátyás, Vad Marcell, Cser-Palkovics Gergely, Petrik Zoltán, Katona Bence, lányok: Hajnal Blanka, Kövecses Sára, Orsik Regina Anna, Papp Hanna Róza, Tóth Anna, Bódis Laura, L. Simon Luca, Lacziné Kiss Mária osztályfőnök, Berta Zsófia, Párkányi Rita, Szarvas Lili Diána, Farkas Édua, Sinkovics Eszter, Novoth Julianna, Szabó Zsófia, Császár Lívia Annamária, Reim Zsófia Kincső, Akkermann Anna, Pavlicsek Jázmin Zsanna, Sipeki Zsófia Gabriella, Dobai Zsófia hiányzik: Kósa Márk

12.C

Lányok sora: Lendvai Eszter, Tamás Kinga, Takácsné Kovács Anikó osztályfőnök, Németh Bíborka, Deszát Laura Sára, Kalmár Gyöngy, Nágl Maja, Széplaki Blanka, Kovács Orsolya, Kovács Dominika, Demény Kata, Varró Anna, Virányi Nóra, Ábrahám Nóra, Baumann Liliána, Csókás Flóra, Sirák Zsófia, Kovács Réka, Bakonyi Anna, Kráj Lilien, Cseke Anna, Polgár Abigél, Jeszenszky Luca, Németh Orsolya, Rácz Kinga,

Fiúk sora: Szilasi Mátyás, Szücs Norbert Zoltán, Gulyás Martin, Lendvai András, Marczinkó Levente Ferenc, Vidák Kevin Gusztáv, Hérics Attila, Csetényi Zsolt, Régi Ákos, Magyar Kristóf

Fekszenek: Izmindi Izsák, Szabó Dominik

Gorsium Gimnázium, Szakgimnázium és Technikum

12.A

Felül: Szűcs Péter osztályfőnök, Ács Zsófia, Bánóczi-Csernák Brigitta, Baranyai Vivien, Boldog Dániel, Bozsoki Luca Renáta, Csák Zsuzsanna Flóra, Deák Nóra,

Középen: Fülöp József Viktor, Gál Loretta, Holicska Emese, Juhász Vivien, Kovács Ákos, Kovács Zengő Dóra, Matern Vanda, Németh Sandró, Petrovics Tímea,

Alul: Suszter László, Szabó Krisztina, Szász Boglárka, Tóvizi Róbert Rudolf, Tunyogi Petra Andrea, Veres Dzsulió, Zámbó Kyra, Zsoldos Csilla, Zsólyomi Dalma Zenóbia

12.C

Schneider Fanni, Barsi Bíborka Mercédesz, Hír Fruzsina, Badi Napsugár, Ulcz Hajnalka, Ugroci Zsófia, Várnai Ádám, Handl Szabolcs osztályfőnök, Valori Tímea Viktoria, Szalay Lívia Petra, Katona Dorina, Tirkli Barbara, Balogh Szonja, Bozai Johanna, Szabó Gergő, Muladi Hanna, Császár Dóra Virág, Horti Ákos Bence

Kodolányi János Gimnázium

12.A

Hátul: Simon Máté, Kiss Péter Mihály, Troják Csaba Zsolt, Antal Kristóf, Rubliczky Dalma Réka, Dósay Lilla, Pethő Levente Máté, Kovács Bence, Zoltán László Gáspár, Zsiday Csaba,

Középen: Gubánné Ármai Erika, Suszter Levente, Fürész Luca Laura, Czifrus Richárd, Mile Edina Blanka, Major Mátyás, Fliszár Botond, Szremkó Levente, Dr. Kovács Lászlóné osztályfőnök,

Elöl: Tögl Blanka, Zádori Laura Dóra, Bóka Angelika, Győri Virág, Pallag Bettina, Mihályi Rebeka, Csák Szelina Fruzsina, Petényi Márk, Harangozó Krisztina, Borsos Rebeka,

Hiányzik: Makai Dominik

12.B

Abos Szilárd Róbert, Boros Nóra, Domján Korina Krisztina, Dorka Ármin István, Dömötör Virág, Endrődi Csaba Levente, Fejes Fruzsina, Gulig József Máté, Haász Evelin, Kalmár Bence, Kreisch Dóra Emese, Lisztmayer Laura, Menyhárdt Máté, Nagy Diána Zsuzsanna, Nagy Noémi, Németh Zsófia, Polgár Nikoletta Kyra, Porpáczi Filibert, Radics Márkó, Rakoncza Péter, Rakvács Eszter Viktória, Szabó Bettina, Számadó Zsófia, Tóth Soma Zsombor, Végh Anett Edit, Végh Attila Edvin, Zsuppán András,

Hiányoznak: Csizmazia Rita, Farsang Bence, Füri Bálint, Rosta Gréta, Szarka Luca, Tihanyi Tamara, Magyar Julianna osztályfőnök

12.C

Harmadik sor: Kadlecsik Kristóf, Bagoly Mátyás, Kopcsándy Zsombor, Dán Tibor Máté, Kocsis Barnabás Dán Tibor Máté nyakában,

Második sor: Nyári Balázs, nyakában Schmidt Gergely, Kameneczki Viktória, Győrik Adrienn, Hegyi Patrícia, Viniczai Tímea, Ács Ramóna Réka, Farkas Dóra, Földesi Flórián, Hortobágyi Viktor, Kádas Áron Bendegúz,

Első sor: Tóth Csenge, Nagy Nóra, Butyera Anett, Horváth Pálma, Dobszai Sára, Sulákné-Herczeg Lívia osztályfőnök, Riez Kitti, Kalauz Nikolett, Mester Réka, Kertész Csenge, Őrsi Csenge, Fidel Fanni, Kass Balázs, nyakában Molnár Alex,

Hiányzik: Bukor Virág, Elek Vivien, Erdélyi Lilla, Nyiri Gréta Fruzsina, Pribék Dorina, Vizi Egon

12.S

Negyedik sor: Tamás Jázmin, Zsigovics István János, Giday Árpád, Illés Kende Attila, Mag Dávid Örs, Szabó Bálint,

Harmadik sor: Kovács Helga, Kovács Eszter, Fehéri Botond, Berczeli Botond Attila, Borbáth Balázs Csaba, Nyireti Áron,

Második sor: Sziládi Viktória Adrienn, Mohai Regina, Varró Péter, Muskovits Dávid, Papp Krisztofer, Varga Zsombor István,

Első sor: Horváth Imola, Farkas Andrea, Pataki Zsófia, Tóth Katalin Andrea, Bene Sára, Kovács Johanna, Jezsoviczki Anna, Németh Márton,

Hiányzik: Hajdinger Raul Zoltán, osztályfőnök: Fürész Enikő

Lánczos Kornél Gimnázium

12.A

Hátul: Bodonyi Dániel, Czinger Bálint, Hanti Márton, Kotsis Lóránt, Marton Balázs, Küttel Márton,

Középen: Schreindorfer Ferenc, Gerlang Gergő, Gróf Péter, Homoki-Fekete Éva osztályfőnök, Tánczos Loren, Pallanki Panna, Komáromi Renáta,

Elöl: Dobrocsi Anna, Sárkány Réka, Kötél Doroti, Papp Luca, Bognár Noémi, Benkóczy Zorka, Hóman Melitta

12.B

Hátul: Kállai Kelvin, Török Zoltán, Solymossy András, Wittner Márton Márk, Kondor Krisztián Krisztofer, Belegrai Dániel,

Középen: Molnár Csanád Attila, Kostjak Ignác, Kovács Veronika Borbála, Szekeres Zsuzsanna osztályfőnök, Kótai Kamilla, Horváth Péter Zsombor, Halász Kovács Kevin,

Elöl: Fonai Anna Dorina, Mucs Eszter, Trömböczky Flanna, Peresztegi Nagy Lilla, Kótai Felícia, Mutumbi Miranda, Huber Petra,

Hiányzik: Nagy Annamária és László Vivien

12.C

Hátul: Tóth Ádám, Moór László Szabolcs, Förhécz Ábel, Balássy Olivér Sándor, Háder Roland, Szabari Zalán,

Középen: Halász Eszter, Ujvári Anna Zsófia, Kiss Virág, Dr. Nyerkiné Alabert Zsuzsanna osztályfőnök, Nagy Annabella, Molnár Eszter, Tibor Vivien,

Elöl: Jankovics Mirella, Havasi Maja Zsófia, Kovács Vivien, Veszprémi Dóra, Pintér Lara Doroti, Malkovits Fanni,

Hiányzik: Molnár Gergő László

Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

12.

Hátul: Cserta András, Schreiner Teodóra, Borbély Erika, Márton Maja, Bakos Jázmin, Csanádi Petra, Papp Sára, Farkas István Tamás,

Középen: Pintér Doroti, Kató Boglárka, Pusztai Loretta, Feke Mariann osztályfőnök, Monika Gebbia (vendégtanuló), Beta Emese, Vizy Lídia,

Elöl: Gyóni Veronika, Kondor Jázmin, Kovács Fanni, Pálfi Dóra, Sütő Dorottya, Tóth Szonja,

Hiányzik: Király Viktória, Hellinger Áron, Kolonics Bálint

Székesfehérvári SZC Árpád Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

12.B

Hátul: Magyar Gergely, Viniczai Valentin, Kanyó Miklós, Bereczky Gergő, Kovács Tamás, Viczián Dániel, Parrag Rajmond László, Bencze Gergely Tibor, Hérincs Dávid, Bencsik Mihály Alex,

Elöl: Feil Zoé, Mihály Borbála Mária, Füle Cintia, Horváth Anna, Balogh Ágnes osztályfőnök, Hufnágel Melani Márta, Kecskés Dorka, Bednár Róbert Bence

12.D

Hátul: Horváth Edina, Sinkó Anna, Polczer Borbála, Juhász Vivien, Farkas Petra, Wankó Debóra, Fődi Csilla,

Elöl: Kasza Máté, Király Csenge, László Vivien, Molnár Fanni, Árva Bernadett, Jónási Anna,

Hiányzik: Kovács Szilvia osztályfőnök

12.R

Hátul: Lendvai Viktor, Deák Barnabás Benedek, Balogh Dávid Márk, Tábori Alex, Vincze Csanád, Parzinkasz Arisztotelész,

Elöl: Mireider Rebeka, Fődi Erika, Toporán Bettina, Skanda Alíz Laura, Bernáth Tibor osztályfőnök, Sajtos Dorina, Kuti Fanni Aranka, Markovics Fanni

12.S

Hátul: Sárdi Tamás, Paska Áron, Megyeri Márk, Kovári Róbert, Gárber Dávid, Hajnal Zalán,

Elöl: Fridinger Eszter, Márkus Eszter, Kovács Kitti, Szelényiné Nagy Klára Piroska helyettes osztályfőnök, Bauer Andrea, Hajdú Mercédesz, Venyige Adrienn,

Hiányzik: Hencz Laura, Ferenczi Márk és Szlobodáné Nagy Zita osztályfőnök

13.FN

Hátul: Mekota Márk, Pusztahegyi János, Szarka Nikolett, Pál Roland, Egri Mátyás, Menyhárt Zoltán,

Elöl: Bodó Krisztián Márk, Viniczai Ferenc Bence, Salamon Ronald, Szabó István osztályfőnök, Csuri Szkilla, László Viktória, Elekes Adrienn Krisztina, Hanzli Kitti,

Hiányzik: Schmidt Martin, Bordács Bence, Horváth Krisztián

11-1

Hátul: Juhász Dávid Attila, Irsa Bence, Herceg Tímea, Herencsár Ádám, Zsámboki Márk, Keresztes Balázs, Arany Bence,

Elöl: Meleg Cintia, Árvai Márk, Papp Dániel, Csurgai-Horváth Ágnes osztályfőnök, Besszer Lóránt, Manninger Márk, Fehér Bálint,

Hiányzik: Jung Kirill Donáth

11-2

Hátul: Ferencz Gábor, Szatzker Roland, Hegedüs Bence Szabolcs, Peresztegi-Nagy György, Varga Lajos Bence,

Elöl: Rózsa Péter, Stibi Bálint, Várszegi Zoltán osztályfőnök, Hajnal Szabolcs, Tóth Krisztián,

Hiányzik: Németh Levente

11-4

Miklós Janka, Mester Dominika Vanda, Pető Veronika, Pozsonyi Vivien Titánia, Mader Ágnes osztályfőnök, Pordán Klaudia Mónika, Kesztyűs Gréta, Bihari Amelita

11-3

Hátul: Őri Zoltán, Dominkó Kolos, Vidovics Ákos Arnold, Hegyi Blanka Viktória, Tóth Félix, Imrei Máté, Bíró Balázs,

Elöl: Biró Zsolt Milán, Rabóczki Tibor, Varga Olivér, Szekeres Viktor osztályfőnök, Császár Milán, Gál Szebasztián, Halász István, Balogh Béla

Székesfehérvári SZC Bugát Pál Technikum

12.A

Hátul: Hamary-Márkus Viktória, Blázs Eszter, Firnicz Alexandra, Tóth Vivien, Győrfi Emese, Nagy Dalma, Szabó Petra, Éles Nikolett,

Elöl: Rimán Dorina Virág, Friedmann Fanni, Bohonya Vivien, Gyevnár Eszter osztályfőnök, Veres Dorina, Demeter Gyöngyi, Horváth Móni

12.B

Hátul: Bali Richárd, Kovács Kristóf Tamás, Rácz József László, Csonka Laura, Bodnár Dorottya Réka, Varga Vivien Réka, Bokros Kitti, Apor Ágnes, Baranyai Ákos, Kővári Richárd,

Középen: Horváth Vivien Mercédesz, Okos Réka, Borsos Boglárka, Tölgyesi Blanka, Szénásyné Szente Ágnes osztályfőnök, Enesei Veronika, Oláh Réka Anna, Nagy Anna, Vass Kinga,

Elöl: Tóth Eszter, Stupián Barbara, Erdélyi Mirella, Mező Boglárka Emese, Regőci Bíborka, Fischer Vanessza, Tóth Rebeka Róza, Tölgyesi Alexandra

Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Technikum

12.A

Hátul: Schweighardt Patrik András, Horváth Gellért, Dzsaja Balázs, Mészáros Márk István, Benkő Ádám, Henyecz Tamás, Biró Zoltán Krisztián, Finta Dániel, Demeter Dániel, Csilléri Gábor,

Középen: Lázár Attila osztályfőnök, Komjáti Roland, Pánczél Péter József, Mayer Tamás, Kiss Adrián Roland, Egyed Attila, Kerekes Dániel Martin, Reiter Bálint, Mezei Krisztán,

Elöl: Galambos Ádám, Lengyel Szabolcs, Inzsöl Mátyás, Mátis Kata, Szendrei Dóra Kitti, Csepke Adrienn, Miklós Nikolett Eszter,

Hiányzik: Gödör Marcell Zsombor, Kovács Tamás Levente, Lakatos Zoltán, Verebes Péter

12.B

Hátul: Szolga József, Szalay Karina, Bujtár Bianka, Török Milán, Hajdu Zsófia, Tóth Melinda, Lakatos Bence, Szemanyik Imola,

Középen: Felker Bence, Kocsis Zita, Tóth Kitti, Pénzes Panna, Fisli Cecília osztályfőnök, Kolonics Anett, Szőcs Médea Melitta, Kiss Gabriella Szabina, Józsa Barbara,

Elöl: Keresztes Kata, Baranyi Melissza, Császár Katinka, Vámosi Karina, Dropkó Stella, Horváth Vivien, Kun Laura, Iker Zsanett,

Hiányzik: Balogh Lili, Meggyes Péter, Nagy Dávid, Varga Balázs

12.D

Hátul: Rigó Bence, Molnár Kristóf, Svehlik Krisztián, Verebes Bence, Killer Kevin, Vörös Zoltán Barnabás,

Középen: Petrovics Milán, Bognár Norbert Ferenc, Levcsik Dániel, Szalontainé Engler Márta osztályfőnök, Komjáthy Roland, Lóránt Bence, Spindler Krisztián Ferenc,

Elöl: Pál Ákos, Farkas Máté, Szalók Rebeka, Jónás Enikő, Péter Mónika, Katona József, Komáromi László Márk

Székesfehérvári SZC Deák Ferenc Technikum és Szakképző Iskola

11.B

Hátul: Horváth Kíra, Hajnal Viktória, Bakos Erzsébet, Kiliti Nóra, Tar Emőke Zsuzsanna, Pörgye Adrienn Nóra, Szöllősi Zsuzsanna, Micskó Kíra Vivien, Kovács Péter Kevin,

Középen: Iványi Jázmin, Mohai Vivien, Csanádi Rebeka, Fodor Klaudia, Orosz Diána osztályfőnök, Lakatos Martin, Kovács Karolina, Farkas Nikolett, Bocsor Eszter Réka,

Elöl: Kovács Szabina, Nyikos Petra Vivien, Hölcz Renáta, Magyar Boglárka, Bánhegyi Martina, Szabó Cintia Kinga, Csernyánszki Erika, Molnár Enikő Ilona, Kiss Rebeka

11.D

Hátul: Nádi Csaba, Suhajda Soma, Sztoics Gergely, Kovács Dominik György, Balazsek Bálint, Dörömbözi Norbert, Podlóczki Szabolcs, Osztotics Péter, Kiss Milán, Pallós Kende Bulcsú, Simon Erik Patrik, Rituper Péter Patrik, Dőry Ferenc Dániel, Magyar Bálint Gábor,

Középen: Rad Balázs, Szirtes Milán, Virágh Tamás, Kovács Zita, Dani-Nemes Veronika osztályfőnök, Erdélyi Nikol, Fojtyik Petra, Tóth Szebasztián Alex, Juhász Adrián, Páli Zsombor,

Elöl: Nagy Tamás, Fódi Tamás, Czimmermann Péter Krisztián, Kaltenekker Kevin, Góman Henrik Mihály, Horváth László, Vízi Roland, Nagy Natália, Kiss Bernadett, Szakács Tamara,

Hiányzik: Hajdu Nikolett

11.E

Hátul: Hegyi Dominik, Fehér Márton, Németh Krisztián, Brakszátor Szilvia, Peresztegi Virág, Pataki Dávid, Kovács Levente, Till András Dániel,

Középen: Kárpáti Evelein, Boroica Virág, Kovács Tamara, Farkas Attila Tamás osztályfőnök, Oravecz Laura, Molnár Ramóna, Vida Cintia,

Elöl: Vizi Veronika, Böcz Regina, Balogh Noémi, Molnár Nikoletta Nina, Enyedi Gitta

11.F

Hátul: Németh Szabolcs, Nagy Anna, Jordáki Réka, Schöffer Kitti, Kóti Bernadett, Sánta Gabriella, Zádori Lilla, Pittner Petra,

Elöl: Zics Edina, Knitli Róbert, Zöllei Réka, Takács Bernadett, Dénes Eszter, Papp Virág, Tímár Patrícia, Nagy Fanni Hortenzia, Pisch Erzsébet, Kocsis Réka, Huszár Lili, Nagyné Farkas Dóra, Dobákné Kertai Henrietta osztályfőnök,

Hiányzik: Mekota Regina, Újvári Katalin, Dobákné Kertai Henrietta

12.A

Hátul: Palman Zoltán, Horváth Balázs, Altmár Renáta, Faragó Lilla, Varga Márton, Vári József,

Középen: Lapos Natália, Schmidt Borka, Varga Réka, Tóthné Grünceisz Mária osztályfőnök, Buda Enikő, Süle Kitti, Timkó László,

Elöl: Hegedüs Lilla, Koszorús Diána, Élő Napsugár, Kállai Eszter Zsanett, Juhász Jázmin

12.C

Hátul: Fövenyi Kristóf, Simon Márk, Pákozdi Tamás, Nagy Vivien. Domokos Lili, Németh Klaudia, Fábián Bettina,

Középen: Csada Eduárd, Szontagh Pál, Grigóliát Boglárka, Molnár Diána, Végh Vivien, Kertész Alexandra, Makkai Médea, Menyhárt Anita, Sarkament Nikolett, Takács Nóra, Istenes Gréta, Csizik Dóra, Reznyák Vivien, Lakatos Jázmin,

Elöl: Tóth Márk, Kernusz Armand, Ruprecht Ábel, Veres Blanka, Licker Aletta, Csorvási Csenge, Schmidtné Németh Edit osztályfőnök,

Hiányzik: Stefán Angelika

13.C

A képen látható 2020-as osztályból az alábbiak végeztek 2021-ben: hátul: Juhász Laura, Horváth Enikő, Baranyai Margaréta, Tóth Barbara, Kuti Noémi,

Középen: Novák Tamás, Bali Miklós, Teleki Bianka, Koszpek Alexandra, Vidu Laura, Lábadi Judit, Gál Fanni,

Elöl: Bertalan Tamás, Babócsai Barnabás, Füreder Balázs, Kemény Milán, Horváth Péter,

Hiányzik: Stadler Klaudia

KK13/1

Hátul: Wolf Gergő, Pintér Gergő, Bohár Zoltán, Szép Flórián, Baksa Barnabás, Türgyei Marcell,

Középen: Menasch Krisztián, Hibácska Kíra, Nagy Loretta, Vas Zoltánné osztályfőnök, Virág Alexandra, Barta Noémi, Máté Martin,

Elöl: Kántor Krisztina, Baricza Dorina, Léhner Boglárka, Nagy Alex, Horváth Ildikó, Holló Kata, Somogyi Nikolett,

Hiányzik: Kocsis Marcell, Pados Áron, Rangel Mátyás, Törzsök Boglárka, Viniczai Bálint

Székesfehérvári SZC I. István Technikum

12.A

Hátul: Nagy Viktor Bence, Gyenei Levente, Stettner Balázs, Gottlóz Dorka, Oláh Kitti Teréz, Pallag Kata, Rideg Dominik, Sütő Arnold, Kovács Alex,

Középen: Tóth Veronika, Kocsis Édua, Vas Viktória, Szabó Patrícia, Lődi Laura, Vas Beatrix, Vagyóczki Flóra, Vörös Berta Eszter,

Elöl: Szabó Jázmin, Paplogó Veronika, Turi Vanessza, Szakmány Laura, Simon Zsuzsa osztályfőnök, Győri Bettina, Lakatos Rebeka, Rauscher Veronika Berta, Koller Szimonetta,

Hiányzik: Keresztes Ádám Dávid, Szűcs Edina, Szabó Kitti Blanka, Márkus Dávid, Soós Laura

12.B

Hátul: Dewath Anna Nóra, Luta Adrienn, Beke Boglárka, Mészáros Barbara, Magyari Virág Kata, Dezső Ivett, Berkó Liliána, Horváth Orsolya Julianna, Osztotics Nóra,

Középen: Vörös Mónika, Zsolnai Eszter Krisztina, Réti Ibolya Zsuzsanna, Németh Zsanett, Rózsavölgyi Ádám Tamás, Bögre Anna, Kázsmér Vivien, Orbán Bianka, Jankovics Alexandra,

Elöl: Kiss Fanni, Kupi Fanni, Kecskés Vivien Anna, Kovács Dorka Petra, Benedekné Bernáth Éva osztályfőnök, Tóth Péter, Herczog Dalma Mária, Mizda Sára, Piros Anikó,

Hiányzik: Kolmann Kitti, Major Vivien Mónika, Szkok Luca

12.C

Hátul: Déri Máté, Lakatos Patrik, Biró Mózes Áron, Petrilla Szabolcs, Árgyelán Máté, Boros Mátyás Dénes, Istenes Kristóf,

Középen: Fábián Vivien, Gebe Evelin, Pap Dorina Klaudia, Erős Petra, Ellenbruck Krisztina, Vida Nikolett Kinga, Földesi Adrienn, Nochta Eszter, Potyondi Sára,

Elöl: Nagy Napsugár Anna, Kovács Noémi, Pető Klaudia, Staudt Gáborné osztályfőnök, Réger Blanka, Király Enikő, Németh Gréta,

Hiányzik: Muhadri Diellza, Tiringer Edit, Tóth Vivien

12.D

Hátul: Hamburger Nikander Ferenc, Nagy Márton, Göbölös Gábor Ferenc, Németh Luca Kamilla, Orbán Zsófia, Ruzsa Nikolett, Boriszov Csenge, Lázár Lili, Végh Patrik, Kovács Patrik, Molnár Artúr,

Középen: Abt Alma Virág, Rössler Lilla, Major Klára, Balázs Panna, Hideg Rebeka Tirza, Kovács Ditta Flóra, Harangozó Kitti, Jankovics Fanni, Hackerschmidt Noémi Boglárka, Császár Csenge Szonja, Botka Dorottya Réka, Thardi-Veress Márta osztályfőnök,

Elöl: Jakab Georgina, Viszugyel Regina, Szücs Szabina, Bárdos Kinga, Mráz Daniella, Kovács Esztella Erika, Burai Lili Zsófia, Uhrspringer Laura, Sziklai Viktória,

Hiányzik: Póta Dániel, Alpek Nóra, Bognár Kamilla, Domján Nikolett, Vernyik Nikoletta Tünde

Székesfehérvári SZC Jáky József Technikum

12.A

Hátul: Kasza Zoltán Dáriusz, Meszlényi Balázs, Bártfai Szabolcs, Halász Herman, Horváth Patrik Tamás, Benkő Bence, Nánai Marcell, Nyerges Roland, Nagy Dániel, Kovács József,

Elöl: Vincz Péter Mihály, Sipák András, Csányi Árpád, Kirsteuer Franciska, Farkas Réka, Korik Péter osztályfőnök, Herda Diána, Kovári Annamária, Szalai Kristóf József, Kecskés Szilárd Szilveszter, Hollósi Ádám

12.B

Felül: Szabó József, Ungváry Luca Boglárka, Kovács Réka, Kiss Imre, Csehó Boglárka, Szabácsik Dominik Zsolt, Rétfalvi Csaba Mátyás,

Második sor: Zúri Dávid Valentin, Lencsés Dóra, Balogh Patrik Zsolt, Bogdán István Bálint, Bogár Fanni, Tóth András, Muszka-Kalló Péter,

Harmadik sor: Csesznák Zoltán, Nyikos Katalin, Szép Szabrina, Filotás Dávid, Kovács Bálint,

Alul: Keszthelyi Dávid, Markovits Kevin, Nagy István, Gerlei Márta osztályfőnök, Fürjes Gergely, Unger Máté, Szabó Patrik Márk

12.C

Hátul: Márhoffer Áron, Bőcs Marcell, Pataki Natália, Nyíri Martin László, Tóth Bence Máté, Szűcs György, Lukács Leon Roland, Ormay Krisztián, Tóth Viktor,

Középen: Laib András, Benedek Olivér, Maruyama Ryoei, Szijártó Márton, Herczeg Melitta Dominika, Frindt Fruzsina, Malkó Levente, Neubauer Máté, Kovács Mátyás,

Elöl: Rácz Roland, Holl Domonkos, Lénárt Eszter osztályfőnök, Németh Dominik, Weizengruber Bálint,

Hiányzik: Antal Kristóf, Bejek Csanád Bendegúz, Kovács Márk László

Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum

12.A

Hátul: Nagy Roland, Müllek Zoárd, Homonnai Botond, Erni Dániel, Kálmán Kevin, Mányi Attila, Borka Gyula, Korpos Csanád, Barna Krisztián, Zilaj Bálint, Budahegyi Bence, Mészáros Gergő,

Középen: Huber Gábor, Örkényi Tamás, Csuthi Roland, Turzó Bence, Szoboszlai Gergő, Fischer Mariann osztályfőnök, Kiss Dominika, Erdősi Kristóf, Jákob András, Molnár Balázs, Horváth Kornél,

Elöl: Ragó Martin, Pénzes Bence, Kristály Dávid, Havasi-Németh Kristóf, Farádi-Szabó Benjámin, Réti Kornél, Csima Roland, Vinter Dominik, Sántha László,

Hiányzik: Naszádos Artúr

12.B

Hátul: Szilasi Balázs, Léhárt Bence, Fehér-Badics Sándor Albert, Makk Péter, Nusser András Barnabás, Winkler Máté, Scheffer Bence, Varga Patrik, Spankovics Ferenc, Klopp Máté, Rapali Marcell,

Középen: Kiss Dániel, Völgyi László, Salgói Bence, Mihálovics Gergely, Kovácspál Kristóf, Horváth Ádám, Csanádi Zsolt, Stefán Martin Alex, Zsobrák Szabolcs,

Elöl: Kontár Levente Patrik, Király Péter Bálint, Pájer Kristóf, Schmidt Flóra Szonja osztályfőnök, Horváth Dávid Milán, Nagy Viktor Gergő

12.D

Hátul: Harmati Norbert, Ódor Bence Ákos, Horváth Vajk, Fehér Máté, Viniczai Barnabás, Kiss Konrád, Koltai Márk, Bodó Benedek Márk,

Középen: Jung Dominik, Krisztián Dávid, Csepke Bence, Retek Renátó, Bali Pál, Szántó Bálint, Kratochwill Dominik, László Zsolt,

Elöl: Varga Ágnes, Mészáros Diána, Lódi Patrik, Pintér Dávid, Tóth Vincent Krisztián, Vámosi Róbert István,

Hiányzik: Pecsenye Keve Milán, Csitkei Adrien Éva osztályfőnök

12.E

Hátul: Vörös Gergő, Domján Adolf, Énekes Tamás, Fritz Sándor Patirk, Holdvilág Barnabás, Szabó Áron Benedek, Győrfi Dávid, Juhász Áron, Németh Kristóf, Fazekas Bence, Major Bence,

Középen: Kovács Milán Róbert, Sereg Márk, Matacz Máté, Vranszki Gergő, Gansperger Fanni, Heiter Kitti osztályfőnök, Nyiri Bálint, Szabó Zoltán, Kovács Bence, Győri Dominik Márk, Békefi Dániel,

Elöl: Szántó Patrik, Mészáros Dávid, Bősze Gergő, Bencze Kristóf, Gödri Ivett Flóra, Meidlinger Anita, Schneider Martin, Horváth-Almaski Lóránt Botond, Csete Alexander

12.F

Hátul: Vizi Bence, Móricz Péter Árpád, Hadlaczki Bálint, Farkas Martin, Szamos Botond, Gombai Márton, Kojnok András, Zsigmond Martin, Pergel Martin, Árvai Attila Marcell,

Középen: Balázs Ádám, Hajcsik Áron, Babai Milán, Juhász Tamás László, Molnár Bence Jonatán, Dömötör István osztályfőnök, Nagy Ramóna, Szarvas Zsolt, Bíró Botond, Takács Patrik, Gruber Konrád,

Elöl: Pintér Gergő, Sonkoly Bálint, Szabó Gellért, Végh Csaba Ferenc, Hagyó Patrik, Gavallér Gergő, Tóbiás Ádám Sándor, Horpácsi Szabolcs, Baki Zsolt, Schilling Bence

12.G

Hátul: Balsay Ádám, Revák István, Simon Attila, Virág Bence, Horváth Szabolcs, Ladi Botond, Bánki Gergely, Pósa Gergely, Demeter Kristóf, Udvardi Máté, Lőrincz Ádám, Dormán Bálint, Tolnai Norbert, Kis Dániel,

Középen: Budán Gergő, Kiss Krisztián, Kőszegi Kristóf, Varsányi András, Szigetközi Zsolt, Szekeres Bíborka, Végh-Rupert Éva osztályfőnök, Kulcsár Ádám, Hajdu Csaba, Hellmann Zoltán, Molnár Krisztián, Szabó Bence, Kovács Norbert,

Elöl: Szabó Fédra, Portisch Lilla, Rick Alma, Kelemen Dóra, Hargitay Nóra, Berta Klaudia, Király Balázs, Gombás Erik, Szücs Benedek, Maslonka Levente

Kisalföldi Agrárszakképzési Centrum Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola

2/14 ÉT

Baksa Ervin István, Balogh Barbara, Bognár Kristóf, Korai Roland, Kovács Norbert, Serflek Zsanett, Vida Gyula Richárd,

Hiányzik: Szilágyi Bence, Szécsi Ildikó osztályfőnök

3/11 PcHP

Balogh Regina, Dezső Nóra, Galaczi Melinda osztályfőnök, Horváth Milán, Majzer Martin, Németh Dávid Róbert, Nyíri Vivien, Papp Tímea Dina, Róth Kristóf, Végh Csaba

12-MgE

Csizmadia János, Gál Dorina, Inzsöl Petra, Keresztes Máté, Kréger Nikolett, Lévai Bernadett, Mohai Melinda, Nagy Fernanda, Orsós Cintia, Paizs Petra, Pákozdi Enikő osztályfőnök, Szigeti Zsanett Lilla, Zódor Alexandra, hiányzik: Ekecsi János, Pelyhe Zoárd

5/13 MgT

Csákberényi-Nagy Dorina, Csizmadia Réka, Horváth Szabolcs, Katona Zsolt, Kovács Gábor, Matiszkó Adrián, Schekk Gergő Zsolt, Scola Omar osztályfőnök, Szekeres László, Tóth Orsolya

13 KK

Erdélyi Fanni, Eszes Martina Napsugár, Hamar Dorina Laura, Marta Tamás, Molnár Anikó, Nagy Dávid, Ormándi Edit Tünde, Varga Mária osztályfőnök, Szabó Laura, Trenka Rebeka, Vas Tamás, hiányzik: Berényi Ármin János

Székesfehérvári SZC Vörösmarty Mihály Technikum és Szakképző Iskola

11/1

Felül: Pál Kristóf, Kovács Szabolcs, Hólik Rajmond, Vörös Norbert,

Alul: Ágfalvi Zoárd, Szakács Gergő, Vitalis Gábor, Márk, Hollósi Ádám József, Hollósi Máté Dániel, Nyulas István és Szabó János osztályfőnökök

11/2

Felül: Dagi Dániel, Dreska Tamás Levente, Kiss András, Bíró Tibor osztályfőnök, Czinkóczi Kornél, Gál Balázs, Keller Bence, Komlósi Ákos,

Középen: Králik Kevin Bertold, Nagy Márk Tibor, Nagy Zsombor, Póka Róbert, Prösér Dominik Martin, Schneider László, Szalontai Gergő,

Alul: Rapali Norbert Ivó, Takács Atnold Richárd, Zsöllei Lázár

11/3

Fent: Bátor Martin, Csorján Adrián, Tóth Bence, Pordán Dávid,

Középen: Fehérvári Dominik Ferenc, Kozma László, Zádori Lajos, Szepesi Kevin,

Lent: Kovács Bálint, Németh Martin, Havlikné Csepelyi Andrea osztályfőnök, Csepregi Dávid, Bertók Krisztofer, Kovács Krisztián, Gergely László Márk, Gergics Martin, Kovács Ferenc Imre

11/4

Fent: Kelemen Máté, Knauz Zoltán Kristóf, Komjáthy Levente, Benke Géza Richárd, Mayer Gábor osztályfőnök,

Lent: Németh Márton, Hajdu Bálint, Györe Balázs, Bóta Richárd Bence, Bor Viktor, Joháczi Bálint

13.1

Fent: Balogh Gábor, Bodor Balázs, Cséri Dániel Barnabás, Hegedüs Máté, Kopper Gergő, Körmendi Ádám, Körmendi Imre, Krausz Vilmos, Kelemen Martin, Bartos Ildikó osztályfőnök,

Lent: Pozsár Bence, Sólya Krisztián, Szabó Bence, Szlávik Józsua Sámuel, Varga Dorina, Varga Zalán, Végh Ádám, Vitai Dávid

12.A

Antal Ádám, Boldog Péter János, Jankovics Bence, Lukács Bence, Takács Ferenc, Vaskó Botond

11/5

Fent: Lajtos Márk, Tusa Szabolcs, Czira Levente, Horváth Bálint, Jámbor Patrik, Kalocsa Szabolcs, Jandó Levente, Kacsó Albert Botond és Réger-Kovács Adrienn osztályfőnökök,

Lent: Szalai Ádám, Vörös Máté

Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

12.A

Hátul: Schmidt Ádám, Kuczi Norbert Zsolt, Németh Máté Bendegúz, Mészáros Tamás Péter, Bodnár Bence, Schwarczinger Botond, Sereg Zsombor, Gulya Vilmos, Székely Kolos Mátyás, Jobbágy Csongor Attila, Stéger Amand Andor,

Középen: Králik Anilla Júlia, Kovács Maja, Csuti Blanka, Molnár Anna, Gróf Krisztina osztályfőnök, Mágó Kata, Demény Réka, Sarudi Dániel Pál,

Elöl: Balázs Fanni, Váradi Vivien Virág, Major Emese, Orlik Laura, Sziksz Melinda, Kerényi Kata, Pintér Linda,

Hiányzik: Klauzer László Zsolt, Magyar Noémi Anna, Pöltl Konor Barnabás, Szabó Flóra, Végvári Gyöngyvér

12.B

Hátul: Galántha Szabolcs, Pigler András, Fersch Adorján, Pinczési Dávid Gyula, Galacz Dániel, Simon Péter, Mayer Dávid Gergő, Karniczki Márk, Kiss Tamás, Huszár András, Kanizsay Botond András,

Középen: Képiró Olivér, Gregorics Gergő Döme, Szabó Csongor, Simon Zsófia, Bognár Katica, Kis-Boda Ferenc osztályfőnök, Lakatos Enikő, Nacsa Flóra, Ruprecht Benedek, Kárpáti Hunor Attila, Kovács Kristóf József, Nagy Gergely Máté,

Elöl: Venczel Ákos, Czirák Benedek János, Istvándi Soma, Drexler Csenge, Kocsi Enikő, Sipos Viktória, Egyed Petra Réka, Lerner Janka, Mihály Bence, Galambos Gábor

12.C

Hátul: Sommer Áron, Tömör Márton, Ruppert Péter, Góczán József Dávid, Für Balázs, Világosi Dániel, Fehér Kristóf, Epinger Ákos, Papp Patrik, Szente Balázs,

Középen: Szabó Zsófia, Deák Mátyás, Kertész Napsugár, Rabi-Nagy Dániel, Oláh Dorottya, Györke Áron, Szűcsné Senkár Szilvia osztályfőnök, Mészöly Csenge, Fekete Kristóf, Runyai Bálint Viktor, Kalafatics Imre, Kaiser Ákos István,

Elöl: Pákozdi Benedek, Bíró Gergő Zalán, Majorosi Virág, Fejes Jázmin Lúcia, Első Vivien, Mader Rebeka, Farkas Dóra Fanni, Boda Luca Boglárka, Molnár Laura, Kindris Dóra, Popelka Liliána

12.D

Hátul: Csizmadia Botond Árpád, Erdélyi Kinga, Vörös Andrea, Dombi Alexandra, Sigmond Csenge Júlia, Oroszi Katrin Adelheid, Papp Zóra Bíborka, Tóvízi Richárd Renátó,

Középen: Gelencsér Réka, Balogh Csenge Fruzsina, Szalai Panna, Máté Jázmin, Györe Dalma, Hegyi Ágnes osztályfőnök,

Elöl: Matyi László Krisztián, Papp Lili, Szabó Tamás,

Hiányzik: Szedlár Cintia

Vasvári Pál Gimnázium

12.A

Hátul: Kiss Gergő, Lendvai Martin, Joszkin Péter, Hekkel zsolt, Kotsis Gergő, Tóth András, Nemes Dominik Márk, Terasawa Kenneth, Rácz Béla Benedek, Góbi Marcell,

Középen: Szilágyi Örs, Nigovicz Kinga, Matics Júlia, Németh Lili Hanna, Tóth Tamás, Dr. Juhász Judit Éva osztályfőnök, Györe Zsófia, Kádár Regina, Molnár Panna, Csulics Bianka, Gyöpös Szabina,

Elöl: Bontovics Vanda Janka, Csurgai-Horváth Réka, Dombi Vivien Dorka, Napassakorn Kanjanapokin, Pimbun Sintuprapa, Láris Dorottya, Maráczy Beáta, Á. Tóth Hédi, Jassó Luca, Németh Fanni Mara,

Hiányzik: Büki Adél Lili, Mészáros Kyra, Szabó Katinka

12.B

Hátul: Káldi Gergely, Dely Mirkó, Fehér Richárd, Csabai Bori, Tárkány-Szücs Dóra, Haas Vilmos, Kovács István (nem végzős), Vécsei László,

Középen: Sümegi Anna, Kenessey Katalin, Simon Zsófia, Bálint Tamás, Kohutné Simon Erika osztályfőnök, Valkovics Bence, Hajdu Zsófia, Sarok Eszter, Patay Viktória,

Elöl: Hinek Zsófia, Kollár Kincső, Lamszider Alexandra, Berta Kata, Noszkó Adél, Diószegi Krisztina, Szepetneki Fanni, Szabó Boglárka,

Hiányzik: Bozsik Sarolta, Brettschneider Tamás, Fajkusz Anna, Farkas Zalán, Gedő Krisztina Kinga, Pankaczi Petra, Pék Eszter Lilla

12.C

Hátul: Dreska Szabolcs, Tárkány-Szücs Gergő, Virág Levente, Molnár József, Dombóvári Bálint, Négele Benedek, Takács Szilárd Imre, Huszár Gergő, Pozsgai Márton, Bagoly Szabolcs, Magasi Botond, Vucskics Marcell, Németh Benedek, Borbély Máté,

Középen: Csikós Máté, Baranyi Réka, Wilhelm Sára Panka, Isztl Emese, Móricz Noémi, Borszuk Boglárka, Bartos Péter osztályfőnök, Czerovszki Ildikó, Lugossy Blanka Lilla, Lukács Vivien Nikolett, Soós Ferenc János, Őrszigety Botond, Gombás Gergely,

Elöl: Kovács Boglárka, Vámos Dorottya, Gránitz Eszter, Lucai Dominika, Belegrai Vivien, Kovács Dorka, Békefi Anna Regina, Klima Dominika, Lovizer Noémi, Spanner Renáta

12.D hátul: Bencze Bendegúz, Horváth Csongor, Hufnágel Ferenc Dávid, Nagy Zsombor, Walthier Dávid, Bordás Dániel, Fodor Krisztián, Fazekas Koppány, Bertha Dávid, Farkas Gábor Máté, Bozsik Levente, Hámori Tamás Szebasztián, középen: Parlagi Dorottya, Büki Fruzsina, Smolkó Zsuzsanna Laura, Verő Johanna, Fónagy Gábor Krisztián, Tarné Szabó Magdolna osztályfőnök, Kádár Alíz, Endrődi Hanna, Varga Jázmin Panna, Sánta Orsolya, Szabó Rebeka, elöl: Zsille Viktória Tünde, Plank Cintia, Bozóti Vivien, Hegedüs Lotti, Körmendi Nóra, Fónagy Kitti Márta, Deák Melinda Zóra, Elek Júlia, Horváth Lili Flóra, hiányzik: Almás Gergő, Sarok Zsófia, Takács Erik, Török Júlia

Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium

12.B

1.sor Farkasné Balassa Orsolya osztályfőnök, Orovicz Anna Brigitta, Horváth Orsolya Bianka, Pribék Adrienn, Klein Zsófi, Mester Márton Bence, Lehota Vivien, Kluber Rita, Pálinkás Flóra,

2. sor Galler Liza Virág, Horváth Janka, Török Nóra, Komáromy Dalma, Maron Veronika Klára, Bóna Dóra, Kiszely Kincső, Gesztesi Ádám, Sötét Panna,

3. sor Mezősi Zóra Lili, Csincsa Bernadett, Dosztál Regina Boglárka, Deák Dániel, Egyedi Enikő, Rigó Panna Janka, Orbán Penelopé, Papp Gréta, Dávid Martin,

4. sor Vincellér Martin, Varga Viktória, Simon Dániel, Vörösmarti Mercédesz, Csermely Boglárka, Horváth Amanda, Staudt Dominika, Dobribán Panna

4/12

1. Fischer Katalin, osztályfőnök, Apolczer Katalin, Bonyai Klaudia, Bölcsföldi Bianka, Csauth Blanka, Dublinszki István, Füri Enikő, Györgyi Kinga,

2. Horváth Judit, Horváth Laura Anna, Kovács Kinga Evelin, Kovács Nóra Napsugár, Makk Dorina Lilla, Petrovits Csenge, Poós Nadin, Sántha Amanda Nóra,

3. Somos Nóra, Szabó Csenge, Szivek Adrienn, Szűcs Eszter Dóra, Takács Kata, Tizer Enikő, Zink Noémi

12.A

1. Fridel Marianna osztályfőnök, Bindics Bálint, Biró Lili, Bodor Ingrid, Czakó Anna, Czetli Júlia, Cserna Bálint, Cservék Bianka, Gállos Dominika,

2. Garay Eszter, Gaskó Szilárd, Gecse Ákos, Gollnhofer Adrienn, Gollnhofer Enikő, Gyuris Eszter, Hollósi Dániel, Kertai József, Klempai Ronett,

3. Kollár Lotti, Kóti Fruzsina, Lánczos Patrik, Lovasi Gergő, Lovászy Alexa, Máté Lili, Nagy Zalán, Peidl Jázmin, Perlaki Panni,

4. Pethő Virág, Pincési Viktória, Rácz Barnabás, Remport Kitti, Roa-Zamora Dorothy Carmen, Szabó Anna, Tihanyi Virág, Vécsei András, Vermes Laura Anna

12.C

1. Róth Réka Eszter, Nemes Alexa, Szászi József osztályfőnök, Förhécz Nóra, Farkas Kata,

2. Tóth Botond, Hodák Anna Petra, Deák Fanni, Boros Nándor, Halenár Ákos, Kállai Máté, Sprecak Kornélia, Budai Panna, Szekretár Levente,

3. Körmöczi Mihály Péter, Csoknyai Anna Flóra, Komm Martin, Kristin Nóra, Kövesdi Péter, Oláh Adél, Gerber Lóránt Viktor, Péter Panna, Bakos Ádám Krisztián,

4. Zelenák Viktória, Szederkényi Anna, Pernyész Péter, Pahola Virág, Szabó Benedek Ádám, Hortobágyi Eszter, Zsizsik Máté Tibor, Deák Denissza, Keller Petra

12.D

1. Kovácsné Kovács Ágnes osztályfőnök, Bányavári Zoltán, Braun Kitti, Dézsy Tamás, Domonkos Ninetta, Fessler Márton, Forczek Dániel Károly, Harangozó Péter, Hargitai Dorottya

2. Illés Eszter, Kocsis Ece Rozalia, Kolonics Gergő Armand, Kovács Barnabás Attila, Nagy Maximilián Attila, Pászti Zalán, Pejkó Panna, Pisch Henriett Vivien, Pongrácz Flórián,

3. Rumpler Bence, Schwarcz Vivien, Takács Kata, Takács Rebeka Lili, Varsányi Barna, Vas Eszter, Végh Martin, Zelman Fanni

Székesfehérvári SZC Váci Mihály Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

11-1

Ascherl Gábor, Csoma Gergő, Karsai Szabolcs, Pereczes Patrícia, Lakos Tamás osztályfőnök, Bokros Balázs, Hortobágyi László, Szántó Bálint, Szöllősi Bence,

Hiányzik: Gyurász Gergő, Exner Imre, Kauba Gergő, Kolompár Attila

11-2

Hátul: Kiss Gergő, Szkok Barnabás, Papp Leonárd, Bácskai Zsombor, Varga Szabolcs, Horváth Bálint,

Elöl: Fülöp Sándor Márk, Nánai Bálint Zoltán, Török Nóra osztályfőnök, Daradics Borsos Szabolcs, Ujfalusi Milán,

Hiányzik: Hegyi Dominik, Oláh Róbert, Pszota Benjámin

11-3

Hátul: Gál-Gerlach Bence, Bakos Normann, Tilinger Zoltán osztályfőnök, Király Richárd, Guj Zoltán, Boncz Balázs,

Elöl: Léki Milán, Kajári Lajos, Zólyomi Maximilián, Baráth Dominik, Vas Kristóf

11-4

Hátul: Kopár Krisztofer, Ulrich Dávid, Füle Kevin, Tóth Martin, Vámosi István, Székely Tamás Tibor, Birizdó Márk, Millei Martin,

Elöl: Tuza Levente, Móricz András, Tanner Zoltán Richard, Mong Márta osztályfőnök, Jártó Benjamin, Fehér Dominik, Apáti István,

Hiányzik: Sipos Alex Imre, Suhajda Tamás Antal

12.A

Hátul: Devecsei András, Hegedüs Bálint, Becsei Kristóf Alex, Varga Krisztofer, Juhász Dániel, Rapai Radó, Fraumberger Ádám József, Fejes Dávid, Tóth Bence, Csóka Godvin László,

Elöl: Csapó Balázs, Marton Gergely, Kovács Dániel Rómeó, Ganzorig Tuguldur, Ádám Kata osztályfőnök, Bácskai Péter, Drávucz Máté, Madler Mátyás, Andrásy Márk,

Hiányzik: Kovács András, Hekkel Attila, Rédli Máté, Rieder Attila

13.A

Álló: Dankó Dániel, Róth Csaba, Lakatos István, Vilcsek Dániel, Kerti Adrián, Tihon Tamás, Vámos Dániel, Silye Dávid, Hollósi Tibor osztályfőnök, Németh Balázs, Majdán Márk, Vass Roland, Verpulácz Patrik, Szücs Rajmund, Kolek Péter Krisztián, Sümegi Benjámin, Deim Kenéz, Nemes Máté, Gilicze Bence,

Ülő: Ágoston Márk, Merkovics André, Okos Dániel, Ilcsik Roland,

Hiányzik: Gedei Gergő

13.E

Hátul: Friedl Gergő, László György Patrik, Katona Zsolt, Molnár Judit Emerencia osztályfőnök, Orbán Miklós Mózes, Vizler Árpád Adolf, Szloboda Máté György,

Elöl: Boda Patrik, Seregély Márk, Szabó László, Tamasovics Anasztázia Timea, Németh Katalin Veronika, Zolcsák András, Setét Krisztián Patrik,

Hiányzik: Jádi Milán László, Katona Barnabás, Papp Krisztina, Szenes Balázs János

Ezek is érdekelhetik

facebook comments widget