Labdarúgás

2025.05.19. 11:12

Egy hónappal életmentő szívműtétje után az öregfiúk-válogatottat vezeti Nyilasi Tibor

Áprilisban komoly orvosi beavatkozáson esett át a Ferencváros legendája. Nyilasi Tibor egy hónappal ezelőtt szívműtéten esett át. A várpalotai születésű labdarúgó csütörtökön visszatér a pályára, méghozzá az öregfiúk-válogatott élén.

Egy hónappal életmentő szívműtétje után az öregfiúk-válogatottat vezeti Nyilasi Tibor

Már sokkal jobban érzi magát a Ferencváros egykori 70 éves középpályása.

Fotó: Facebook, MLSZ - Magyar Labdarúgó Szövetség

Komolyan megrázta egy hónappal ezelőtt a magyar futballszerető közönséget az a hír, miszerint Nyilasi Tiboron életmentő szívműtétet hajtottak végre. A sok aggódó levél, és megkeresések hatására a kórházból üzent a 70-szeres válogatott labdarúgó, amelyben mindenkit megnyugtatott, hogy napról napra jobban érzi magát

Nyilasi Tibor
Életmentő szívműtétje után egy hónappal az öregfiúk válogatottjánka vezetőjeként tér vissza Nyilasi Tibor.
Fotó:  Kallos Bea / MTI

Vezetőként tér vissza a futballpályára Nyilasi Tibor

Azóta a nyilvánosság előtt nem jelent meg, ám úgy tűnik hamarosan ismét a pályán láthatjuk viszont a Ferencváros egykori középpályását. A Magyar Öregfiúk Válogatott Facebook-oldalának tájékoztatása szerint csütörtökön Jászárokszálláson Nyilasi Tibor vezeti majd a csapatot.

Jövő héten csütörtökön a 70-szeres válogatott labdarúgó, az elmúlt ötven év egyik legjobb magyar futballistája, az MLSZ elnökségi tagja, Nyilasi Tibor vezetésével érkezik Jászárokszállásra az Öregfiúk válogatott. –  írta a Facebook-oldalán a magyar öregfiúk-válogatott.

 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!