Foci

2015.05.04. 12:53

Megye II.: sárosdi aranyat hozott a május

Fejér megye másodosztályú labdarúgó-bajnokságának 25. fordulója igazi gólesőt, és Sárosdon bajnokavatást hozott.

Osz Car csoport:

Bakonycsernye-Vál 3-0 (1-0)

Vezette: Magyar János

Bakonycsernye: Lukács – Schneider, Mészáros B., Strommer (Bartal), Fodor – Právics (Purgai), Varga A., Varga J. (Guitprecht), Szolnoki (Bocska) – Monostori, Simek Cs. (Kalincsák). Edző: Varga Jenő

Vál: Borostyán – Mayer, Indi, Burián, Petényi – Huszár (Szalai G.), Szoboszlai (Kirilla), Jakab, Pereczes – Zágoni, Komlódi (Németh A.)

Gól: Fodor (26.), Právics (65.), Strommer (70.)

A többet támadó hazai csapat a félidő közepén Fodor Krisztián találatával megszerezte a vezetést. Szünet után tovább fokozta a tempót a Bakonycsernye, látványos akciók sorát vezetve, újabb gólokat szerzett. A Vál jól védő kapusának köszönheti, hogy elkerült egy még súlyosabb vereséget.

Pettend-Pusztavám 1-9 (1-5)

Vezette: Nagy II László

Pettend: Seregy – Fényes, Szabó G., Bánoczki, Gerhát (Boronai) – Heiden, Löfflinger, Szilágyi, Czottner F. – Serhók, Nagy Z.

Pusztavám: Hadnagy – Rozembaum, Kertai, Netzkár, Katóka M. (Fülöp R.) – Magosi, Kocsis D., Zóka (Rácz), Katóka R. (Góbi) – Zséfár, Czéh. Vezetőedző: Kocsis Jenő

Gól: Nagy Z. (16.), illetve Katóka R. (1., 32.), Kocsis D. (20.), Zóka (23.), Fülöp R. (36., 91.), Czéh (54., 60.), Zséfár (85.)

Pátka-FC Csákvár II 1-0 (0-0)

Vezette: Winklár Péter

Pátka: Csikesz – Orosz (Kovács Z.), Polányi, Krell (Ihász), Kővári – Herczeg (Sinka), Füri, Kéri P. (Zalka), Fülöp – Molnár Zs. (Szakács), Takács V.

FC Csákvár II: Zelizi – Hári, Szabó S., Gulyás, Sebestyén – Knausz Cs. (Váli), Imrefy (Krausz), S. Molnár, Tóth Sz. (Kalocsa M.) – Zimmermann, Kalocsa T. (Turány). Vezetőedző:Takács József

Gól: Kovács Z. (88.)

Jók: Kővári (a mezőny legjobbja), Kovács Z., Polányi, Ihász, illetve Hári, Sebestyén, Kalocsa T.

A hazai csapat a 28. percben Krell Tamás révén bevette Zelizi Patrik kapuját, a találatot les miatt a játékvezető érvénytelenítette. Az 55. percben Ihász Csaba lövése a kapufáról pattant ki. A 70. percben Kalocsa Tamás lövése is a kapufáról vágódott ki. A 88. percben egy kijátszott hazai támadás végén Kovács Zoltán lőtt a hálóba. 1-0.

Iszkaszentgyörgy-Bodajk 0-5 (0-4)

Vezette: Jakab Zoltán

Iszkaszentgyörgy: Gyarmati – Kéri N., Machata, Balla K., Kovács J.- Farkas Zs. (Osváth), Balla T. (Tóth P.), Nyers, Tóth Á. – Fábián, Csapcsár (Bakos). Vezetőedző: Molnár János

Bodajk: Pirik – Polczer, Palkovics (Vincze), Molnár T. (Nyevrikel), Hudák – Gergő, Kovács T., Babicsek (Erdei), Bregócs – Takács G., Mihályi. Edző: Kovács Zoltán

Gól: Hudák (7.), Babicsek (11., 58.), Kéri N. (öngól, 20.), Molnár T. (43.),

Kiállítva: Hudák (73.)

Pázmánd-Pákozd 0-3 (0-1)

100 néző Vezette: Stumpf Tamás

Pázmánd: Lőrincz – Végh, Dömsödi, Sajó, Kerkuska – Glócz, Varga V., Krómer, Bauer – Böjte, Lukács. Vezetőedző: Köllő Zoltán

Pákozd: Nagy T.- Rózsa, Kocsándi, Pőcze, Nyusa – Simó, Schultz, Rothauszki, Bengyik – Csík, Horváth Zs. Vezetőedző: Andorka Péter

Gól: Pőcze (32., 66.), Rózsa (51.)

Kiállítva: Nyusa (50.)

A hazaiak 11-est hibáztak, ez visszavetette őket a játékban, utána, pedig már a pákozdi csapat dominált, pedig. 50. perctől előnyben játszhattak. .

Fehérvárcsurgó-Kajászó 7-1 (2-0)

Vezette: Babai Ferenc

Fehérvárcsurgó: Guti – Bernáth M., Huszár (Lascsik), Nagy B., Nagy M. – Varga L. (Bernáth P.), Kindl, Baksa, Egyed (Stumpf) – Répási (Györök), Györe (Csány). Vezetőedző: Mesics János

Kajászó: Lajkó – Kovács A., Székely, Chevriat, Marton D.- Varga A., Marton B., Farsang, Toller (Katona) – Pintér, Höltzl.

Gól: Egyed (12., 54., 66.), Varga L. (42., 50.), Répási (47.), Bernáth P. (85.), illetve Höltzl (74.)

Jók: Baksa, Egyed illetve Katona

A hazai csapat a félidő végére kétgólosra növelte előnyét majd a szünet után több tetszetős találattal tette magabiztossá a győzelmét.

Kőszárhegy-Mány 4-2 (3-0)

50 néző Vezette: Bíró Dániel

Kőszárhegy: Zsidó – Szabó M., Nagy P., Pereczes, Nagy A. (Enyed) – Lencsés (Vörös), Rózsás, Varga D., Szőlősi (Borsos) – Parall, Nagy Z. (Tóth N.)

Mány: Szabó B. – Schnobl (Balla), Szabó Á., Apostagi (Jakab), Radovics (Gonda) – Méhész, Kern, Kovács N., Szabó L. – Doma, Magony (Pál).

Gól: Rózsás (4., 7., 55.), Nagy A. (29.), illetve Méhész (61.), Pál (63.),

Kiállítva: Balla (87.)

AGÁRDI TERMÁL csoport

Szabadegyháza-Baracs 1-2 (1-1)

80 néző Vezette: Kovács Zoltán

Szabadegyháza: Zámbó – Vizi, Bozai, Tóth P., Bartos – Szaniszló (Urbán), Szalai D., Kosaras, Vida – Sági B., Kiss P.

Baracs: Tóth N. – Mészáros S. (Suplicz), Hír (Wachter), Szurma, Hepp – Prókai, Bartók, Éliás, Idei – Sági J., Cséza. Vezetőedző: Fink Viktor

Gól: Vida (6.), illetve Mészáros S. (22.), Sági J. (65.)

Jók: Zámbó, Vizi, Vida illetve. Tóth N., Mészáros S.

A 7. percben Bozai Attila kiugratta Vida Tamást, aki egy csel után, éles szögből kilőtte a hosszú sarkot. 1-0. A 22. percben a baracsiak 30 méterre a kaputól szabadrúgáshoz jutottak, Mészáros Sándor lövése megpattant egy hazai védőn és a kapuban kötött ki. 1-1. A 65. percben balról, szinte az alapvonalról végezhettek szabadrúgást a vendégek, az élesen belőtt labdát Sági József a rövid sarokba kotorta. 1-2. A 84. percben Bozai szabadrúgása Vidát találta meg az öt és felesnél, a csatárt a baracsi kapus „elgázolta”. A jogosan megítélt tizenegyest Tóth Péter rúghatta, de Tóth Norbert óriási bravúrral mentett.

Pusztaszabolcs-Kulcs 7-2 (3-0)

Vezette: Tóth III László

Pusztaszabolcs: Vágó – Budai (Deutsch), Csanádi (Lengyel), Dombi (Páhi), Bakos (Tóth J.) – Imre (Sári), Nagy Á., Tóth N., Kovács B. – Györök, Kovács Zs.

Kulcs: Papp S. – Komáromi, Godó (Szilva), Mészáros Á., Ócsai (Varjú ózsef) – Mácsfalvi, Fehér, Mohácsi, Balogh D. (Biró) – Molnár Z., Peredi. Vezetőedző: Boncz Gábor

Gól: Imre (28.), Bakos (32.), Kovács Zs. (40.), Dombi (60., 71.), Tóth J. (87., 90.), illetve Fehér (81.), Mészáros Á. (84.)

Az első félidő is már egyoldalú játékot hozott, főleg a vendég védelem bal oldala tűnt igen sebezhetőnek. Innen indulva szerezte mind a három első félidei gólját a hazai csapat. A második félidő elején kétszer is meghúzta a bal oldalt Kovács Zsolt, centerezése mindkétszer nagy helyzetben találta Dombi Dánielt, aki nem is hibázott. A két gyors gól után visszaesett az iram, majd. két kezezés volt a szabolcsi tizenhatoson belül, büntetőket Fehér Krisztián és Mészáros Árpád értékesítették.

Sárosd-Mezőszilas 6-1 (1-0)

Vezette: Hajdu Balázs

Sárosd: Pap – Arany (Rottmann), Meszlényi (Truszek), Somogyi Sz., Béres (Rauf) – Tornyai, Kargl (Egerszegi), Dvéri Zs., Kövecses (Tiber Sz.) – Tanárki, Sipos J. Vezetőedző: Dvéri Zsolt

Mezőszilas: Tücsök – Kiss Gy., Sülyi, Paulovics, Kovács Z.- Kutasi, Bajor (Simon L.), Virág (Szepesi), Szilágyi – Nagy Z., Kopácsi (Kozma).

Gól: Dvéri Zs. (38.), Kargl (54.), Truszek (58.), Tanárki (64., 66.), Tornyai (87.), illetve Kozma (90.)

Jók: az egész hazai csapat

A mérkőzés elején a szervezetten védekező vendégek visszaverték a hazai próbálkozásokat. Ez a 38. percig tartott, amikor Dvéri Zsolt egy 18-méterről megítélt szabadrúgást a bal alsóba nem lőtt. A második félidőben már kiütközött a két csapat közti különbség.

Nagykarácsony-Nagylók 4-5 (3-3)

Vezette: Géringer Zoltán

Nagykarácsony: Klics – Harasztia, Petrovics (Felföldi), Nyul, Balogh Á. – Simon Zs., Wadolowski, Kovács G., Pap – Brogyányi, Gál I. (Szabó M.). Vezetőedző: Mergl István

Nagylók: Szloboda – Erős P., Fauszt, Kiss M., Határ (Kovács Z.) – Molnár T. (Molnár Cs.), Erős Z., Vörös (Fűrész r), Killer – Szabó E., Fodor.

Gól: Brogyányi (7.), Gál I. (12.), Wadolowski (42.), Nyul (88.), illetve Fodor (18., 44.), Szabó E. (38., 62., 68.)

Káloz-LMSK Masita 3-0 (1-0)

Vezette: Kovács Tamás

Káloz: Takács L. (Krautmann) – Pál, Baranyai B., Tóth B., Fazekas – Ludányi (Czövek), Tóth M., Somogyi V. (Takács T.), Vörös – Jasztrapszky (Szabó J.), Szabó Sz.

LMSK Masita: Boda – Szabó A., Gyenis, Tombor (Suba), Lázár – Sütő, Zalatnai, Kovács I. (Muskovits), Tímár – Lakatos Cs., Nagy B. Vezetőedző: Kovács István

Gól: Jasztrapszky (17., 47.), Pál (69.)

Aba-Sárvíz-Soponya 7-2 (2-0)

Vezette: Hudra Károly

Aba-Sárvíz: Tóth D. – Esze A. (Máyer), Nagy L., Lakk, Esze T. (Madácsi) – Ilyés (Balogh T.), Gyuricza, Tóth R., Simon M. – Kulcsár, Tóth R. Vezetőedző: Bor József Dezső

Soponya: Albert – Szücs K., Varga A., Joó F., Joó T. – Budai, Radnics, Miklós (Theisz), Dr. Gyenis – Kovács K., Vinklár (Bali).

Gól: Gyuricza (14., 35.), Esze A. (63.), Máyer (72.), Tóth R. (76.), Madácsi (81., 83.), illetve Sütő (51.), Kovács K. (79.)

Kiállítva: Radnics (90.)

Lajoskomárom-Enying 4-1 (2-0)

200 néző Vezette: Nagy László István

Lajoskomárom: Szabó N. – Szakáts, Vései, Bogár, Kunos, Balogh M., Tulok, Kleiber (Csulik), Szili (Cseke) – Reichardt (Csizmadia), Paluska. Vezetőedző: Kecskés József

Enying: Dobai – Dicső, Spergli, Kovács L., Molnár Z. – Iker, Szőke, Halász, Nagy L. (Blaski) – Farkas M. (Balogh Gy.), Lovizer.

Gól: Reichardt (23., 33.), Kleiber (53.), Balogh M. (61.), illetve Lovizer (83.)

Jók: az egész hazai csapat illetve Kovács L., Molnár Z.

Az első félidőben Reichard Bálit duplája meghatározta a meccs képét, magabiztos hazai siker született.

Seregélyes-Adony 3-1 (2-0)

Vezette: Lak Balázs

Seregélyes: Ács (Závotka) – Kovács J., Druzsin, Szabó F. (Takács R.), Horváth T. – Princz, Benczik A., Benczik Cs., Rapai (Deák) – Zsilovics (Dezső), Polányi. Vezetőedző: Szabó József

Adony: Hamar – Nebucz, Németh R. (Oláh), Pálinkás, Szántó – Auer, Erdei (Böjte), Németh T. (Takács I.), Varga Z. – Glonczi, Hollentoner. Vezetőedző: Csorba József

Gól: Zsilovics (6., 49.), Polányi (7.), illetve Glonczi (77.)

Kiállítva: Hollentoner (80.)

Jók: egész hazai csapat illetve Kovács N., Pál

Nagyszerűen előkészített pályán, jó iramú mérkőzésen, megérdemelten nyert a jól játszó Kőszárhegyi csapat.

Tudósítók: Müller Tamás (Bakonycsernye), Takács Viktor (Pátka), Simon Gyula (Kőszárhegy), Mesics János (Fehérvárcsurgó), Sági Gábor (Szabadegyháza), Dérfi Zoltán (Sárosd), Mosberger Mátyás (Lajoskomárom), Varga Gergely (Pusztaszabolcs)