2014.08.13. 13:30
Harcba indul a másodosztály is
Székesfehérvár - Augusztus 16.-án, szombaton két csoportban, három mérkőzéssel elrajtol Fejér megye labdarúgó bajnokságának másodosztályú küzdelemsorozata.
Osz-Car csoport
1. forduló
2014.08.16. szombat, 17.00: Bodajk- Pázmánd; Pettend- Bakonycsernye; 2014.08.17. vasárnap, 17.00: Pátka- Iszkaszentgyörgy; Kőszárhegy- Vértesacsa; Mány- Fehérvárcsurgó; Pusztavám- Kajászó; FC Csákvár II -Pákozd; Vál -Kápolnásnyék.
2. forduló
2014.08.23. szombat, 17.00: Kápolnásnyék -FC Csákvár II; 2014.08.24. vasárnap, 14.00: Kajászó- Mány; 17.00: Pákozd -Pusztavám; Fehérvárcsurgó- Bodajk; Pázmánd -Kőszárhegy; Vértesacsa- Pettend; Iszkaszentgyörgy- Vál; Pátka- Bakonycsernye.
3. forduló
2014.08.30. szombat, 16.30: Bodajk -Kajászó; Pettend- Pázmánd; Bakonycsernye -Iszkaszentgyörgy; 2014.08.31. vasárnap, 16.30: Pátka -Vértesacsa; Kőszárhegy- Fehérvárcsurgó; Mány- Pákozd; Pusztavám -Kápolnásnyék; FC Csákvár II- Vál.
4. forduló
2014.09.06. szombat, 16.30: Kápolnásnyék Mány; 2014.09.07. vasárnap, 16.30: Pákozd Bodajk; Kajászó Kőszárhegy; Fehérvárcsurgó Pettend; Vértesacsa Bakonycsernye; Pátka Pázmánd; FC Csákvár II Iszkaszentgyörgy; Vál Pusztavám.
5. forduló
2014.09.13. szombat, 16.00: Bodajk -Kápolnásnyék; Bakonycsernye- Pázmánd; Pettend- Kajászó; 2014.09.14. vasárnap, 16.00: Iszkaszentgyörgy- Vértesacsa; Mány -Vál; Pusztavám- FC Csákvár II; Pátka- Fehérvárcsurgó; Kőszárhegy- Pákozd.
Gulyás Gergő (sárgában) a 2014-15-ös idényben is a Csákvár II meghatározó játékosa lehet
6. forduló
2014.09.20. szombat, 16.00: Kápolnásnyék- Kőszárhegy; 2014.09.21. vasárnap, 14.00: Pátka- Kajászó; 16.00: Pusztavám- Iszkaszentgyörgy; FC Csákvár II -Mány; Vál -Bodajk; Pákozd -Pettend; Fehérvárcsurgó -Bakonycsernye; Pázmánd -Vértesacsa.
7. forduló
2014.09.27. szombat, 15.00: Bodajk -FC Csákvár II; Bakonycsernye -Kajászó; Pettend -Kápolnásnyék; 2014.09.28. vasárnap, 15.00: Iszkaszentgyörgy -Pázmánd; Mány- Pusztavám; Vértesacsa -Fehérvárcsurgó; Pátka -Pákozd; Kőszárhegy- Vál.
8. forduló
2014.10.04. szombat, 15.00: Kápolnásnyék -Pátka; Pusztavám -Bodajk; 2014.10.05. vasárnap, 15.00: Mány- Iszkaszentgyörgy; FC Csákvár II -Kőszárhegy; Vál- Pettend; Pákozd- Bakonycsernye; Kajászó- Vértesacsa; Fehérvárcsurgó -Pázmánd.
9. forduló
2014.10.11. szombat, 14.30: Bodajk -Mány; Bakonycsernye -Kápolnásnyék; Pettend- FC Csákvár II; 2014.10.12. vasárnap, 14.30: Kőszárhegy- Pusztavám; Iszkaszentgyörgy- Fehérvárcsurgó; Vál- Pátka; Pázmánd -Kajászó; Vértesacsa -Pákozd.
10. forduló
2014.10.18. szombat, 14.30: Bodajk- Iszkaszentgyörgy; Kápolnásnyék- Vértesacsa; 2014.10.19. vasárnap, 14.00: Kajászó -Fehérvárcsurgó; 14.30: Pákozd -Pázmánd; Mány- Kőszárhegy; Pusztavám -Pettend; FC Csákvár II -Pátka; Vál- Bakonycsernye.
11. forduló
2014.10.25. szombat, 14.30: Bakonycsernye- FC Csákvár II; Pettend- Mány; 2014.10.26. vasárnap, 13.30: Kőszárhegy- Bodajk; Fehérvárcsurgó -Pákozd; Pázmánd -Kápolnásnyék; Vértesacsa- Vál; Iszkaszentgyörgy -Kajászó; Pusztavám -Pátka.
12. forduló
2014.11.01. szombat, 13.30: Bodajk -Pettend; Kápolnásnyék- Fehérvárcsurgó; 2014.11.02. vasárnap, 13.30: Pákozd -Kajászó; Kőszárhegy- Iszkaszentgyörgy; Mány- Pátka; Pusztavám- Bakonycsernye; FC Csákvár II -Vértesacsa; Vál- Pázmánd.
13. forduló
2014.11.08. szombat, 13.30: Bakonycsernye- Mány; Bodajk -Pátka; Pettend- Kőszárhegy; 2014.11.09. vasárnap, 13.30: Iszkaszentgyörgy- Pákozd; Kajászó -Kápolnásnyék; Fehérvárcsurgó -Vál; Pázmánd- FC Csákvár II; Vértesacsa- Pusztavám.
14. forduló
2014.11.15. szombat, 13.00: Bodajk- Bakonycsernye; Kápolnásnyék -Pákozd; Pettend- Iszkaszentgyörgy; 2014.11.16. vasárnap, 13.00: Kőszárhegy- Pátka; Mány -Vértesacsa; Pusztavám -Pázmánd; FC Csákvár II- Fehérvárcsurgó; Vál- Kajászó.
15. forduló
2014.11.22. szombat, 13.00: Bakonycsernye- Kőszárhegy; Pettend -Pátka; 2014.11.23. vasárnap, 13.00: Iszkaszentgyörgy- Kápolnásnyék; Vál- Pákozd; Kajászó- FC Csákvár II; Fehérvárcsurgó -Pusztavám; Pázmánd -Mány; Vértesacsa -Bodajk.
Agárdi Termál csoport:
1. forduló
2014.08.16. szombat, 17.00: Kulcs- Lajoskomárom; 2014.08.17. vasárnap, 17.00: Aba-Sárvíz/ Seregélyes; Sárosd -Szabadegyháza; Enying -Káloz; Mezőszilas- Nagykarácsony; Soponya -Nagylók; Pusztaszabolcs- LMSK; Adony- Baracs.
2. forduló
2014.08.23. szombat, 17.00: Kulcs -Seregélyes, 2014.08.24. vasárnap, 17.00: LMSK- Soponya; Nagylók- Mezőszilas; Nagykarácsony -Enying; Káloz- Sárosd; Lajoskomárom -Adony; Pusztaszabolcs- Baracs; Aba-Sárvíz /Szabadegyháza.
3. forduló
2014.08.30. szombat, 16.30: Kulcs- Szabadegyháza; 2014.08.31. vasárnap, 16.30: Aba-Sárvíz/ Káloz; Sárosd -Nagykarácsony; Enying- Nagylók; Mezőszilas -LMSK; Soponya- Baracs; Pusztaszabolcs -Adony; Lajoskomárom -Seregélyes.
4. forduló
2014.09.06. szombat, 16.30: Aba-Sárvíz /Nagykarácsony; 2014.09.07. vasárnap, 16.30: Pusztaszabolcs- Lajoskomárom; Adony- Soponya; Baracs -Mezőszilas; LMSK -Enying; Nagylók -Sárosd; Káloz -Kulcs; Seregélyes -Szabadegyháza.
5. forduló
2014.09.13. szombat, 16.00: Kulcs- Nagykarácsony; 2014.09.14. vasárnap, 16.00: Aba-Sárvíz/ Nagylók; Sárosd -LMSK; Enying -Baracs; Mezőszilas -Adony; Soponya -Pusztaszabolcs; Seregélyes- Káloz; Lajoskomárom -Szabadegyháza.
6. forduló
2014.09.21. vasárnap, 16.00: Soponya- Lajoskomárom; 16.00: Adony- Enying; Baracs -Sárosd; LMSK- Aba-Sárvíz; Nagylók- Kulcs; Nagykarácsony -Seregélyes; Káloz- Szabadegyháza; Mezőszilas- Pusztaszabolcs.
7. forduló
2014.09.27. szombat, 15.00: Kulcs- LMSK; Szabadegyháza -Nagykarácsony; 2014.09.28. vasárnap, 15.00: Seregélyes- Nagylók; Lajoskomárom- Káloz; Aba-Sárvíz /Baracs; Sárosd -Adony; Enying -Pusztaszabolcs; Mezőszilas -Soponya.
8. forduló
2014.10.05. vasárnap, 15.00: Mezőszilas- Lajoskomárom; Soponya -Enying; Adony /Aba-Sárvíz; Baracs -Kulcs; LMSK- Seregélyes; Nagylók- Szabadegyháza; Nagykarácsony- Káloz; Sárosd -Pusztaszabolcs.
9. forduló
2014.10.11. szombat, 14.30: Kulcs- Adony; Szabadegyháza- LMSK; 2014.10.12. vasárnap, 14.30: Seregélyes- Baracs; Lajoskomárom -Nagykarácsony; Aba-Sárvíz /Pusztaszabolcs; Sárosd -Soponya; Enying -Mezőszilas; Káloz -Nagylók.
10. forduló
2014.10.18. szombat, 14.30: Kulcs -Pusztaszabolcs; 2014.10.19. vasárnap, 14.30: Enying- Lajoskomárom; Mezőszilas- Sárosd; Soponya -Aba-Sárvíz; Adony- Seregélyes; Baracs -Szabadegyháza; LMSK- Káloz; Nagylók -Nagykarácsony.
11. forduló
2014.10.25. szombat, 14.30: Kulcs Soponya; Szabadegyháza Adony; 2014.10.26. vasárnap, 13.30: Aba-Sárvíz Mezőszilas; Sárosd Enying; Nagykarácsony LMSK; Káloz Baracs; Seregélyes Pusztaszabolcs; Lajosomárom Nagylók.
12. forduló
2014.11.01. szombat, 13.30: Szabadegyháza -Pusztaszabolcs; 2014.11.02. vasárnap, 13.30: Sárosd- Lajoskomárom; Enying- Aba/Sárvíz; Mezőszilas- Kulcs; Soponya -Seregélyes; Adony -Káloz; Baracs- Nagykarácsony; LMSK- Nagylók.
13. forduló
2014.11.08. szombat, 13.30: Kulcs- Enying; Szabadegyháza- Soponya; 2014.11.09. vasárnap, 13.30: Seregélyes- Mezőszilas, Lajoskomárom -LMSK; Aba-Sárvíz/ Sárosd; Nagylók- Baracs; Nagykarácsony -Adony; Káloz -Pusztaszabolcs.
14. forduló
2014.11.16. vasárnap, 13.00: Aba-Sárvíz /Lajoskomárom; Sárosd- Kulcs; Enying -Seregélyes; Mezőszilas -Szabadegyháza; Soponya- Káloz; Adony -Nagylók; Baracs -LMSK; Nagykarácsony- Pusztaszabolcs.
15. forduló
2014.11.22. szombat, 13.00: Kulcs/ Aba-Sárvíz; Szabadegyháza- Enying; 2014.11.23. vasárnap, 13.00: Seregélyes- Sárosd; Lajoskomárom- Baracs; LMSK- Adony; Nagylók- Pusztaszabolcs; Nagykarácsony- Soponya; Káloz -Mezőszilas.