Foci

2014.05.31. 20:10

Döntetlen Sárosdon

A labdarúgó megyei I. osztály 29. fordulójában szombaton négy mérkőzést rendeztek.

Bobory Balázs

Szerencsére potyogtak a gólok rendesen... A forduló rangadóját Sárosdon rendezték, a második helyezetthez a harmadik Velence látogatott. Úgy tűnt, idejekorán eldől a mérkőzés, mivel a 23. percben Dvéri Zsolt két góljával a Sárosd már 2:0-ra vezetett. Molnár Viktor még az első félidőben szépített, a szünet után Csikesz Zoltán egalizált, így 2:2-re végzett egymással a két alakulat.

Rapai Gábor (rózsaszín mezben) két gólt is lőtt (Fotó: Koppán Viktor)

A Szabadegyháza későn kezdte meg a bajnoki hajrát, a Kinizsi azért becsületből küzd még. Bozai Attila tanítványai ezúttal 5:0-ra verték a Szárt, a gólokat Rapai (2), Horváth T. (2) és Vida szerezte. A Gárdonynak nem megy mostanában a játék, ezúttal a Bakonycsernye rabolt pontot a tópartról, ez az összecsapás is 2:2 lett.

A Dunafém-Maroshegy–Polgárdi összecsapás után a vendégek örülhettek, 0:2.