Foci

2015.08.10. 11:06

Megye II.: hullottak a gólok a nyitányon

Fejér megye másodosztályú labdarúgó bajnokságának 1. fordulójában egyáltalán nem mutattak idény eleji formát a csapatok.

OSZ-CAR csoport

Bakonycsernye-Iszkaszentgyörgy 8-1 (4-0)

Vezette: Kovács Zoltán

Bakonycsernye: Spandler M. (Lukács) - Monostori, Mészáros B., Schneider, Kovács D. - Strommer (Csapcsár), Fodor (Flórián), Simek Cs. (Boros), Ódor Bobory, Varga J. (Guitprecht). Vezetőedző: Varga Jenő

Iszkaszentgyörgy: Ujvári - Kovács J., Kéri N., Tetzli J. (Tóth P.), Sasvári (Machata) - Pap, Jirka, Zs. Nagy, Farkas Zs. (Vavró) - Kalapács, Molnár S. (Gyarmati). Edző: Molnár János

Gól: Bobory (6., 17., 35.), Ódor (37., 79.), Strommer (51.), Monostori (67.), Kovács D. (80.), illetve Vavró (70.)

Kiállítva: Gyarmati (88.)

Jók: Kovács D., Strommer, Ódor, Bobory (a mezőny legjobbja) illetve

A hazai csapat gyorsan átvette a mérkőzés irányítását. A nyomasztó mezőnyfölény gólokban is megmutatkozott. Bobory Balázs fél óra alatt mesterhármast lőtt, és ezzel el is dőlt a meccs. Szünet előtt Ódor Ákos is megszerezte első csernyei bajnoki gólját. Fordulás után Strommer Miklós és Monostori Péter is betalálat. Vavró Márk büntetőből szépített, de Ódor második és Kovács Dávid gólja már kiütéses győzelmet jelentett.

Kápolnásnyék-Pátka 0-4 (0-1)

Vezette: Wehovszky Gergő

Kápolnásnyék: Mészáros D.- Peng (Tombor), Varga J., Peszeki, Fényes - Silhány, Szentgyörgyi, Czottner F., Ribi (Chevriat) - Kármán (Őri), Kovács M. (Csanádi). Vezetőedző: Menus Tamás

Pátka: Csikesz P. - Kővári B. (Orosz), Szakács, Polányi, Fülöp - Krell, Nagy F., Kéri P. (Denke O.), Takács V. (Tóth Á.) - Farkas G., Sinka (Ihász). Vezetőedző: Takács Viktor

Gól: Kővári B. (5.), Farkas G. (52.), Takács V. (59.), Tóth Á. (87.)

Fehérvárcsurgó-Etyek 5-1 (2-0)

Vezette: Szabó Attila

Fehérvárcsurgó: Guti - Herczeg (Boros), Nagy B., Bernáth M. (Szántó), Egyed - Baksa, Veres (Stumpf), Répási, Csány - Nagy M. (Balogh P.), Varga L. (Bernáth P.).

Etyek: Csanálosi - Banszki, Tóth R., Varga M, Nyitrai - Borbás (Árvay), Konczi, Holló, Kecseti (Cserháti Nyerges) - Bali (Mándoki), Árvai (Felméry).

Gól: Varga L. (20., 46.), Répási (28., 82.), Egyed (47.), illetve Konczi (69.)

Jók: az egész hazai csapat illetve Csanálosi

A Fehérvárcsurgó ideiglenes hazai pályáján, Iszkaszentgyörgyön került sor a mérkőzésre. A játék képét a vendéglátók határozták meg, végig irányítottak, a gólokon felül is több lehetőséget dolgoztak ki. A vendégek nem játszottak túl nagy elánnal, így a Csurgó ilyen arányban is megérdemelten nyert.

Mány-Pettend 13-2 (5-2)

Vezette: Vitányi László

Mány: Jarecsni (Szabó B.) - Méhész, Szabó Á. (Balla), Szabó B., Szabó L. - Horváth G. (Schnobl), Nitti, Kovács N., Jakab - Doma (Apostagi), Pál Z. (Magony).

Pettend: Berregi - Marton D., Marton B. (Hajdu), Szabó G., Löfflinger - Heiden, Kovács A., Molnár G., Ribi - Nagy Z. (Fekete), Fábián. Szakmai igazgató: Baranyai Tibor

Gól: Heiden (öngól, 15.), Nitti (17., 65., 85.), Jakab (23.), Doma (35., 44.), Pál Z. (62., 68.), Szabó B. (73), Méhész (78., 87.), Magony (81.), illetve Fábián (21.), Ribi (25.)

Vál-Bodajk 1-2 (1-2)

Vezette: Géringer Zoltán

Vál: Marton - Molnár P. (Kovács Sz.), Mayer, Burián, Fehér (Horváth T.) Szoboszlai, Pintér, Jakab, Zágoni - Komlódi, Németh K. (Kecskés).

Bodajk: Pirik - Bregócs, Vas (Kovács Z.), Gergő, Kovács T. Wachtler, Mihályi, Palkovics, Molnár T.- Pálfi, Erdei.

Gól: Zágoni (27.), illetve Vas (12., 18.)

LMSK Cobra Sport-Pákozd 0-3 (0-2)

Vezette: Hajdu Balázs

LMSK Cobra Sport: Boda - Gyenis, Szabó A., Zalatnai (Csonnó), Tombor - Kovács I., Sütő, Kovács Cs. (Cziczinger), Kálmán (Pákozdi) Balla (Baráth), Nagy B.

Pákozd: Sári (Majnár) - Galambos, Nyusa, Schultz, Rothauszki - Hollósi (Munkácsi), Pőcze, Igari, Rózsa - Földi (Orbán), Simó (Andorka). Vezetőedző: Andorka Péter

Gól: Hollósi (28.), Földi (32., 52.)

Aqvital FC Csákvár II-Pázmánd 6-0 (2-0)

Vezette: Stumpf Tamás

Aqvital FC Csákvár II: Molnár B. - Szabó S., Juhász Á. (Váli), Gulyás Gábor, Gajdos (Sebestyén) - Imrefy, Barócsi, Kalocsa (S. Molnár), Gulyás Gergő - Krausz (Lázár), Tóth Sz. (Fehér).

Pázmánd: Lőrincz - Csernik, Sajó, Végh, Dömsödi - Glócz (Böjte), Bauer, Kerkuska (Rózsa), Krómer - Czottner (Boda), Varga V. (Preimayer).

Gól: Tóth Sz. (3., 37.), Gajdos (51.), Gulyás Gergő (62.), Barócsi (77., 78.)

Kőszárhegy-Videoton Baráti Kör 11-3 (5-2)

Vezette: Almádi Sándor

Kőszárhegy: Szabó R. - Nagy P., Jankovics T. (Enyed), Vámi, Pinke - Nagy Z. (Varga D.), Lencsés, Rózsás, Pereczes I.- Pap (Nemes), Pereczes P.

Videoton Baráti Kör: Papp A. - Juhász L. (Kupeczik), Guti, Jankovics G. (Joó), Balogh Á. (Nagy V.) - Németh D. (Géri), Szenner, Nagy K., Juhász G.- Tóth S. (Parrag), Tornyai P. Vezetőedző: Fekete Csaba

Gól: Pereczes I. (14., 41., 66., 88.), Lencsés (16., 34., 77., 90.), Pereczes P. (37., 80.), Rózsás (74.), illetve Juhász G. (20.), Szenner (38., 53.)

AGÁRDI TERMÁL csoport

Besnyő-Baracs 1-3 (0-3)

Vezette: Tóth III László

Besnyő: Molnár Á. - Kereszturi, Molnár N., Kovács M. (Szabó A.), Matkovics (Tilinger) - Takács G., Deli, Czeilinger, Góman - Némedi (Lehel), Szabó Z.

Baracs: Tóth N.- Hepp, Pulai, Mészáros S. (Éliás), Prókai Norman - Rozsos, Idei, Balaskó (Balogh D.), Szurma - Rezes (Sőregi), Suplicz (Mészáros Á.). Vezetőedző: Fink Viktor

Gól: Deli (49.), illetve Balaskó (6., 34.), Rozsos (18.)

Szabadegyháza-Enying 4-9 (0-6)

Vezette: Nagy László I.

Szabadegyháza: Kiss G. (András) - Szaniszló, Vizi, Csupor, Bartos (Imre) - Kiss P. (László), Vida, Tóth P., Németh L. - Horváth T. (Urbán), Ladányi. Vezetőedző: Baranyai Balázs

Enying: Dobai - Fekete (Blaski), Megyeri, Kalló, Lángos (Pereces) - Vas (Fehér), Tóth B., Nagy L. (Róth), Pómizs Szőke, Durso.

Gól: Tóth P. (52., 83.), Vida (55.), Ladányi (65.), illetve Durso (7., 40., 50., 76.), Pómizs (10., 28.), Nagy L. (34.), Tóth B. (45.), Szőke (46.)

Jók: illetve az egész vendégcsapat

A 7. percben egy hosszú előreívelt labdát Csupor Norbert röviden adott haza. Durso Marvin csapott le a labdára és a rövidbe lőtte az enyingiek első gólját. 0-1. Három perc múlva Pómizs Tibor lövése Kiss Gáborról lepattant. A labdát a menteni akaró Szaniszló Csaba belelőtte a kapusba, ahonnan az, visszaesett a hálóba. 0-2. A 28. percben Horváth Tamás 30 méterre a kaputól labdát veszített, a kitörő Pómizs egy passz után visszakapta a labdát, és a hosszú sarokba helyezte. 0-3. Hat perccel később egy félpályáról előre lőtt labdára csak Nagy Lajos indult, és a leálló védelem mellett már a negyedik vendég gólt rúgta. 0-4. Újabb hat perc múlva Kiss G. a büntető területen belül egyedül állt a csatárral szemben és csak elütni tudta, a megítélt tizenegyest Durso magabiztosan lőtte be. 0-5. A 45. perben három enyingi csatár játszotta ki a védelmet és állította be Tóth Balázs a 0-6-os félidei eredményt. A hazai csapat, a második félidőt ugyanott folytatta, mint az első játékrészben. Mindjárt a középkezdés után egy jobboldali támadásnál Szőke István 10 méterről lőtte ki a hosszú sarkot. 0-7. Négy perc kellett a vendégeknek, és egy eladott labdát ismét Durso értékesített. 0-8. Az 52.percben a pálya felénél Kiss Péter gyorsan elvégzett szabadrúgásával Tóth Péter begyalogolt a büntetőn belülre, és szépített. 1-8. Az 55. percben Vida Tamást buktatták 18 méterre a kaputól, a lövés a gólvonalon belülre csurgott. 2-8. A 65. percben Ladányi Ferencet növelte a gólok számát 3-8. A 76. percben Durso lefordult Vízi Dánielről, és belőtte negyedik gólját. 3-9. A 83. percben Vidát a büntetőn belül felrúgta a vendégek kapusa, a 11-est Tóth P. nem hibázta el. 4-9.

Káloz-Nagykarácsony 0-1 (0-1)

Vezette: Pekker Bálint

Káloz: Takács L. - Baranyai (Czövek), Tóth B., Ludányi, Tóth M. - Vörös (Kovács T.), Szabó Sz., Pál A. (Takács T.), Magyar F. (Weisengruber) - Fazekas, Szabó J. (Pál T.).

Nagykarácsony: Turi - Nyul, Harasztia, Jámbor, Hoksza - Nyári, Mohácsi, Simon Zs., Felföldi (Brogyányi) - Fekete (Pap), Simon L. Vezetőedző: Mergl István

Gól: Felföldi (17.)

Sárszentmiklós II-Kisláng 1-3 (0-2)

Vezette: Horváth II József

Sárszentmiklós II: Plézer - Juhász G., Fülöp (Iványi), Juhász I., Nagy Á. - Bogdán, Bartók (Szakács), Szabó Z. (Hegedűs), Krajcsovics - Fekete, Kovács D. (Somogyi).

Kisláng: Juhász P. (Ányos) - Dudar K., Árki, Willerding B., Gergely - Lévai (Molnár J.), Simon I., Komlós, Dudar E. - Balogh Z., Willerding Zs. (Tóth N.).

Gól: Fekete (35.), illetve Dudar E. (41.), Willerding Zs. (42.), Simon I. (81.)

Kiállítva: Juhász I. (18.)

Aba-Sárvíz-Seregélyes 3-1 (2-1)

Vezette: Szabó János

Aba-Sárvíz: Szabó N. - Török, Kulcsár (Ilyés), Lakk, Esze A. (Simon M.) - Szabó Zs., Tóth R., Esze T., Gyuricza - Madácsi (Penczer), Glócz. Vezetőedző: Bor Dezső

Seregélyes: Ács - Rapai I. (Pintér), Horváth T., Rapai M., Nagy B. - Druzsin (Miklós), Benczik, Deák (Dezső), Máyer - Szurovcsják (Szabó F.), Zsilovics.

Gól: Madácsi (31.), Gyuricza (35., 80.), illetve Zsilovics (40.)

Nagylók-Kulcs 7-0 (4-0)

Vezette: Hudra Károly

Nagylók: Szloboda - Salga, Killer P., Killer M., Erős - Molnár T. (Tórizs), Fauszt (Vörös Balázs), Asbóth (Fodor), Polacsek (Szabó E.) Müller, Polányi (Lendvai).

Kulcs: Nagy K. - Balázs, Bódi (Subi ), Barna (Posch ), Ócsai - Cserkuti, Südi, Mácsfalvi , Szabó M. (Biró ) Balla (Rácz ), Simon N.

Gól: Killer P.(18., 85.), Müller (30.), Killer M. (32., 44., 52.), Erős (68.)

Pusztaszabolcs-Adony 3-3 (3-1)

Vezette: Jakab Zoltán

Pusztaszabolcs: Nagy E. - Farkas N., Schrick, Nagy Á., Györök - Csanádi, Dombi (Balogh Z.), Kovács Zs., Bakos (Kovács B.) - Imre (Sári), Lengyel.

Adony: Hamar - Nebucz, Hegedűs R. (Auer), Pálinkás, Oláh (Márton) - Szabó B., Glonczi, Hollentoner, Németh T. (Broschek) Tamon, Szántó. Vezetőedző: Csorba József

Gól: Györök (20.), Kovács Zs. (27., 33.), illetve Szántó (13.), Nebucz (62.), Szabó B. (88.)

Jók: Schrick, Kovács Zs., Csanádi illetve Hamar, Szabó B.

Az álmosan kezdő hazai csapat védelmi hibáját kihasználva szerzett vezetést az Adony. Ezután nagyobb sebességi fokra kapcsolt a Pusztaszabolcs, és húsz perc alatt három gólt rámolt be. A második félidőben veszélytelen volt a hazai csapat. Az Adony még két hazai védelmi hibát kihasználva egyenlíteni tudott.

Rácalmás-Soponya 2-4 (2-2)

Vezette: Domak Ádám

Rácalmás: Nagy G.- Szeitz, Hajnal, Szabó I. (Szabó Z.), Pasker - Juhos (Orsós), Varga Á. (Kiss K.), Godó (Gyöngyösi), Nagy B. (Tubak) - Antal, Horváth D.

Soponya: Varga D.- Szücs K., Szabó A., Joó F., Joó T.- Sütő (Szita), Radnics, Varga A. (Miklós), Grega (Bognár) - Budai (Czimmermann (Kovács K.).

Gól: Juhos (8.), Hajnal (41.), illetve Kovács K. (11., 25., 68.), Miklós 60.)