A Haladás legyőzte a Videotont

FMH - Vasárnap Szombathelyen lépett pályára az NB I-es labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában a Videoton FC.

feol.hu

Szombathelyi Haladás-Videoton  FC 4:3 (3:2)

Szombathely, 5000 néző, játékvezető
: Solymosi.
Haladás: Rózsa - Schimmer, Guzmics, Kuttor, Tóth P. - Rajos, Molnár, Lattenstein - Oross, Kenesei, Nagy G.
Videoton: Sebők - Lázár, Lipták, Horváth G., Andic  - Nagy D., Farkas, Polonkai, Elek -  Sitku, Alves.

1. perc:  Tóth Péter bal oldali beadását Schimmer egy védővel a nyakán, öt méterről úgy fejelte kapura, hogy a labda a vetődő Sebők lába között gurult a hálóba (1:0).

11. perc:. Szabadrúgáshoz jutott a Videoton a szombathelyi kaputól 28 méterre, kissé jobbról. A labda mögé Andic állt, aki óriási erővel a bal felső sarokba bombázott (1:1).

32. perc: Kenesei jobb oldali szögletét követően az ötösön Horváth kilökte Molnárt a labda alól. A büntetőt Kenesei a balra dőlő Sebők melletta jobb sarokba helyezte (2:1).

33. perc: Sitku 25 méteres lövése a jobb kapufáról vágódott a hálóba (2:2).

43. perc: Kenesei iramodott meg a jobb oldalon, tíz méteres lövésébe azonban belevetődtek a védők, a kipattanó labda a mögötte érkező Oross elé került, aki 11 méterről, kapásból óriási gólt ragasztott a léc alá. (3:2).

57. perc:  Dvéri bal oldali szögletét Sitku a védők gyűrűjében hat méterről a bal sarokba fejelte (3:3).

87. perc: 4:3. Egy lepattanó labda a jobb oldalon érkezõ Nagy Gábor elé került, aki tíz méterrõl kilõtte a hosszú, jobb sarkot (4:3)

92. perc: Lipták ellökte Kuttort, a játékvezetõ kiállította a fehérvári hátvédet.

A meccs teljes on-line tudósítását itt olvashatja el.