A győztesek: Dunaferr, Sapa Fehérvár, Dunaújvárosi Acélbikák

Kézilabdában és jégkorongban is eredményesek voltak vasárnap a Fejér megyei csapatok. Sporthírek röviden.

MTI

Férfi kézilabda NB I - Füreden nyert a Dunaferr

A Budapest Bank férfi kézilabdaliga vasárnapi mérkőzésén: Balatonfüred-Dunaferr 22-29 (11-16)

Osztrák hokiliga - 1-5-ről nyert a Fehérvár

A házigazda Sapa Fehérvár AV19 1-5-ről nyert büntetőkkel 6-5-re a listavezető Linz ellen az osztrák jégkorongliga vasárnapi mérkőzésén Székesfehérváron.

A vendégek két harmad után már négy góllal vezettek, ám a Volán kilenc perc alatt ledolgozta a tetemes hátrányát.

Eredmény: Sapa Fehérvár AV19 - Linz (osztrák) 6-5 (1-3, 0-2, 4-0, 0-0, 1-0), büntetőkkel

Magyar-román jégkorongliga - Győzött a listavezető

A tabella első helyén álló Dunaújváros legyőzte a vendég Ferencvárost a közös magyar-román jégkorong-bajnokság, a MOL Liga vasárnapi fordulójában Budapesten.

Eredmény: Dunaújvárosi Acélbikák.Docler - Ferencváros 6-1 (2-0, 1-0, 3-1)