Becsengetnek: irány az iskolapad!

<strong>Székesfehérvár</strong> - De nehéz az iskolatáska - már ha egyáltalán van mit beletenni... A tankönyvcsomagok beszerzése nem csak az akut iskolaundorban szenvedő diákok számára jelent megrázó élményt, a szülőknek anyagilag kell összeszedni magukat a tanév kezdetén...

feol.hu


Az új tanév közeledtével a fehérvári önkormányzat  kedden tanévnyitó értekezletet tartott, így  a Városháza nagytanácsterme megtelt a város oktatási intézményeinek vezetőivel. Az  esemény rendhagyó gesztussal kezdődött: a történelmi egyházak képviselői Bibliát ajándékoztak az intézményvezetőknek. Spányi Antal  megyéspüspök,  Somogyi László,  a református egyházközség vezetője és   Bencze András,   az evangélikus egyházközség vezetője a baptisták nevében is ajándékozott.

Minden tanév kezdetén visszatérő kérdés a tanszerek és a tankönyvek beszerzésének mikéntje. Az árakról, a választékról, a tankönyvöröklés lehetőségeiről ugyancsak olvashatnak a hírlap szerdai számában, de az iskolakezdés számos más csatolt problémáját is igyekszünk megvilágítani és körüljárni.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!