Állásbörze

2018.04.11. 16:08

Fastenal (x)

1967 óta a Fastenal, mint ipari beszállító egyetlen kirendeltségből nőtte ki magát.

Fastenal-Logo_Europe_blk_high-res.jpg

Jelenleg 2,700 telephellyel rendelkezik, melyek mindegyike személyre szabott szolgáltatást nyújt üzleti partnerei számára. Ahogy a cég globális növekedésbe kezdett, úgy nőtt a mi hitünk is az alkalmazottainkban és az Ő képességeikben, hogy valóra váltják az elképzeléseiket, ha lehetőséget kapnak az önmegvalósításra. Vállalati kultúránk ebből a filozófiából alakult ki, ezáltal minden munkavállalónk megkapja a lehetőséget, hogy szabadon hozzon egyéni döntéseket, saját sikerének kovácsa legyen, az üzletet magáénak érezze, ezáltal pedig egy napon jó vezető válhasson belőle. Erre a szemléletre szükségünk is van, hiszen folyamatosan

fejlődő szilárd pénzügyi alapokkal rendelkező cégként, a forgalmi volumenünk négy-öt évente megduplázódik.

Elkötelezettek vagyunk az alkalmazottaink folyamatos képzése és a belülről történő kinevezések mellett, ezzel fenntartva

a növekedéshez megfelelő állományt. Amennyiben Önben megvan ez a fajta vállalkozói szellem és szemléletmód, keresve

sem találhat jobb helyet a céljai megvalósításához, mint a Fastenal csapata.

ÁTTEKINTÉS

A Fastenal Europe Kft. ambíciózus, és szorgalmas jelöltek jelentkezését várja Account Manager munkakörbe a székesfehérvári kirendeltségébe. A megfelelő jelölt kreatív, jól dolgozik csapatban és egyedül egyaránt. Kiválóan kommunikál, legyen szó ügyfelekről, beszállítókról vagy munkatársakról, ezzel képviselve cégünk alapértékeit: Ambíció, Innováció, Integritás és Csapatmunka

Az ideális Account Manager erősen sales orientált és élvezi a dinamikus munkavégzést, illetve a kihívásokkal teli munkakörnyezetet.

FELADATOK & FELELŐSSÉGI KÖRÖK

  • Az Account Manager a cégünk arca a partnereink felé, első számú kapcsolattartó, legyen szó ajánlatkérésekről, megrendelésekről, vagy kiszállításokról.
  • Részt vesz a beszállítók versenyeztetésében és megrendeléseket is készít a vevői számára, a beszállítói adatbázisunk segítségével.
  • Készlet gazdálkodás: Figyelemmel kíséri és optimalizálja a hozzá tartozó vevőkör készleti szintjét ; Nyomonköveti a vevőköre nyitott rendelés állományát
  • IDEÁLIS JELÖLT PROFILJA

  • Kiemelkedő kommunikációs készség Magyar és Angol nyelven
  • Képes a multi task munkavégzésre
  • Erős tervező, szervező és priorizáló képesség jellemzi
  • Erős a számítógépes munkavégzésben (Microsoft office csomag magabiztos használata) és erős a matematikai és logikai készsége
  • Vevőközpontú szemléletmód jellemzi
  • Értékesítési és értékesítés támogatásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Érvényes vezetői engedéllyel rendelkezik
  • AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil munkakörnyezet, multinacionális háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Kihívásokkal teli munkakör, mely teret ad a kreativitásnak és az egyedi ötleteknek
  • Kiemelkedő fejlődési és karrierlehetőség az európai szervezeten belül
  • Versenyképes alapbér és havi bónusz
  • Felkeltettem az érdeklődését? Kérem küldje el önéletrajzát (Angol és Magyar nyelven) emailben:

    Jámbor Zoltán | General Manager: [email protected]

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!